O firmie:


Nazwa firmy: Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii

Domena: https://sop-psychoterapia.pl/

Adres: Emilii Plater 18a

Miejscowość: Bielsko-Biała

Kod pocztowy: 43-300

Telefon: 797 408 351Opis:


Stany depresyjne i lękowe, zaburzenia snu, to tylko niektóre problemy, z jakimi można zgłaszać się do zespołu Śląskiego Ośrodka Psychoterapii. Tworzy go doświadczona kadra psychologów i psychoterapeutów. Mają oni już kilkunastoletni staż pracy w zawodzie. Proponują różne rodzaje terapii zarówno grupowej, jak i indywidualnej. To, jak będzie wyglądał proces pomocy, zwykle ustalane jest na pierwszej konsultacji ze specjalistą. Przeprowadzi on dokładny wywiad i postawi diagnozę. Każdy chętny może umówić się na wizytę między innymi u:

  • Małgorzaty Skurskiej – coacha, specjalistki od rozwoju osobistego,
  • Moniki Pleszewskiej – terapeuty i pedagoga zajmującego się pomocą dzieciom i młodzieży,
  • Doroty Hury – mediatorki,
  • Moniki Wilkowskiej – psychologa pomagającego rozwiązywać problemy rodzinne.

Konsultacja może odbyć się w sposób tradycyjny – stacjonarnie. W czasach pandemii koronawirusa poradnia psychologiczna z Bielska-Białej uruchomiła też spotkania online. Każdy pacjent sam wybiera dogodną dla siebie formę konsultacji. Jedak należy mieć na uwadze, że niektóre problemy trudno jest rozwiązywać na odległość – dotyczy to choćby terapii rodzinnych.

Nie wszystkie usługi świadczone w ośrodku muszą się odbywać na zasadzie cyklicznych spotkań. Specjaliści oferują też doraźną pomoc psychologiczną – interwencję w sytuacji kryzysowej. Jednorazowa porada to koszt ok. 130 złotych. Przy większej ilości wizyt ceny ustalane są indywidualnie. Stawki uzależnione są od rodzaju porady i długości konsultacji. Pojedyncza sesja twa średnio od 50 do 90 minut. W przypadku dzieci nie ma sztywnych ram. Wiele zależy od schorzenia i możliwości małego pacjenta. Uśredniony cennik dostępny jest na stronie poradni. Tam też można obejrzeć profil każdego członka zespołu terapeutycznego i sprawdzić, jaka jest jego specjalizacja. Pomoże to w wyborze odpowiedniego terapeuty.

Potrzebujący pomocy powinni zadzwonić pod podany na stronie numer. Kompetentne osoby doradzą, jaka terapia jest wskazana – indywidualna czy rodzinna. Forma konsultacji może być zdalna, stacjonarna lub mieszana.

Data dodania: 02-04-2021
Autor: Mikołaj Rutkowski
Źródło:
https://sop-psychoterapia.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżutapetuj.pl Sklep internetowy

Tarnowskie Góry


SiApre

Dąbrowa Górnicza