O firmie:


Nazwa firmy: WUG MB Sp. z o.o.

Domena: https://wugmb.com/

Adres: Karola Libelta 2

Miejscowość: Środa Wielkopolska

Kod pocztowy: 63-000

Telefon: 61 285 64 00Opis:


Zapotrzebowanie na elementy naprawcze do systemów CO generują nie tylko profesjonalni instalatorzy, ale również prywatni odbiorcy. Wielu właścicieli domów (zwłaszcza jednorodzinnych, z osobnym sposobem dostarczania ciepła) lub mieszkań dokonuje napraw instalacji centralnego ogrzewania na własną rękę, nie korzystając z pomocy fachowców. Spowodowane jest to nie tylko chęcią oszczędności, ale rozsądku, gdyż często to właśnie pan domu najlepiej orientuje się w zasadzie działania CO (nierzadko samodzielnie je zakładał), więc zlokalizowanie ewentualnej usterki nie jest dla niego żadnym problemem.

Najczęstszym elementem do wymiany z uwagi na przegrzanie, spalenie czy inne fizyczne lub chemiczne problemy są grzałki do bojlerów. Nie każdy producent jest w stanie wysłać do klienta prywatnego pojedynczą sztukę, gdyż w większości przypadków dostawcy są nastawieni na realizację zamówień hurtowych. Firmą, która nawet tak niewielkie elementy, jak grzałki, dostarcza jednostkowo, jest Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Mirosław Banaś. Może zaproponować szeroki wybór nie tylko wspomnianych grzałek, ale także termostatów o odpowiednich do potrzeb parametrach, aby można było bezproblemowo kontrolować temperaturę wody czy powietrza w pomieszczeniach.

Znalezienie realizatora zamówień, który wesprze osobę prywatną przy naprawie systemu grzewczego, jest też ważne przy wszelkiego rodzaju przeróbkach i modernizacjach. Warto kupować poszczególne elementy u sprawdzonego dostawcy chociażby w przypadku montażu paneli fotowoltaicznych lub solarów. Właściciel domu ma wtedy pewność, że korzysta z dobrej jakości komponentów, które sprawdzą się przez długie lata i nie będą wymagały szybkiej wymiany. 

Oprócz doposażania systemu CO, wspomniana firma może zaproponować również szeroki wybór elementów grzewczych, stosowanych w urządzeniach drobnego i dużego AGD. Warto skorzystać z takiej propozycji, gdyż jest to po prostu opłacalne. Zakup i wymiana we własnym zakresie grzałki w piekarniku czy w opiekaczu może okazać się o wiele tańsza, niż oddanie sprzętu do naprawy bądź zakupienie nowego modelu. Nie jest też trudna do przeprowadzenia, gdyż w sieci można znaleźć mnóstwo przydatnych wskazówek, a do naprawy często wystarczą standardowe, dostępne w większości domów narzędzia oraz podstawowa wiedza z zakresu elektryki. 

Data dodania: 26-01-2022
Autor: Dominik Zieliński
Źródło:
https://www.wugmb.com/produkty

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o WUG MB Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu