O firmie:


Nazwa firmy: Weranda Weddings

Domena: https://werandaweddings.com/

Adres:

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: -

Telefon: 505 242 975Opis:


Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego też wiele par chce, aby ceremonia była idealna. Jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie tego celu jest podjęcie współpracy ze specjalistami, którzy przygotują plan uroczystości w kościele oraz późniejszego przyjęcia weselnego. Jaką firmę wybrać?

W ofercie Weranda Weddings znajduje się organizacja wesela. Oferta obejmuje Poznań oraz okoliczne miejscowości. Dla firmy pracują koordynatorki z wieloletnim doświadczeniem. Warto zaznaczyć, że klienci mogą wybrać jeden z kilku pakietów, mianowicie:

  • kompleksową organizację ślubu i wesela – zespół zajmie się wszystkimi aspektami wydarzenia, zaczynając od wyboru sali, poprzez zamówienie cateringu, po dekorację i sporządzenie dokładnego planu atrakcji,

  • częściowe przygotowanie uroczystości – zleceniodawca może wybrać, które elementy uroczystości zostaną przygotowane przez specjalistów,

  • konsultacja ślubna – para może spotkać się z konsultantką i dowiedzieć więcej na temat zasad organizacji ceremonii.

Wedding plannerki zawsze podchodzą indywidualnie do klienta i przygotowują dekoracje czy scenariusze zgodnie z wymaganiami oraz możliwościami finansowymi każdej pary. Poza tym mogą zaproponować różne korzystne rozwiązania, pomóc w wyborze motywu przewodniego czy kolorystyki ozdób. Ponadto koordynatorka będzie nadzorować przebieg ceremonii, konsultować się z obsługą, więc para nie musi się o nic martwić. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich grup zleceniodawców, firma oferuje organizację wesel międzynarodowych. W zespole pracują konsultantki, które biegle posługują się językiem angielskim i hiszpańskim. Podmiot współpracuje z wieloma podwykonawcami, którzy terminowo dostarczą niezbędne elementy wystroju sali. Osoby zainteresowane mogą w każdej chwili skontaktować się z firmą i dowiedzieć się więcej na temat oferty.

Skorzystanie z pomocy doświadczonego koordynatora ślubnego to dobra decyzja. Para może skupić się na innych ważnych sprawach i bezstresowo spędzać czas z najbliższymi.

Data dodania: 04-11-2023
Autor: Bruno Czarnecki
Źródło:
https://werandaweddings.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Weranda Weddings


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu