O firmie:


Nazwa firmy: Varimed Sp. z o.o.

Domena: https://varimed.pl

Adres: Tadeusza Kościuszki 115

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-442

Telefon: 71 361 14 18Opis:


Do zabiegów medycznych używa się specjalnych narzędzi lekarskich. W celu zbadania jelit przeprowadza się sigmoidoskopię lub kolonoskopię. To drugie badanie jest zazwyczaj nieco gorzej tolerowane przez pacjentów. Przeprowadza się je za pomocą kolonoskopu. Jest to instrument w kształcie rurki z lampką na końcu. Ma on zgięty koniec i może być obracany, aby lekarz mógł zobaczyć wnętrze odbytu pod różnymi kątami.

Podczas wprowadzania kolonoskopu można odczuwać pewien nacisk, ale jego umieszczenie w odbycie nie powinno powodować bólu. Tuż przed zabiegiem można poprosić o znieczulenie. Po zbadaniu całego górnego odcinka jelita grubego lekarz oczyszcza je przy użyciu wody nasyconej tlenem, co pomaga zapobiec zakażeniom bez konieczności stosowania innych środków chemicznych, które mogą podrażnić wrażliwą skórę wewnątrz jelit. Kolonoskop umożliwia obejrzenie i sfotografowanie wnętrza przewodu pokarmowego. Lekarz wykorzysta te informacje do zdiagnozowania wszelkich problemów, które mogą występować w tych częściach ciała, takich jak na przykład polipy czy zmiany nowotworowe. Specjaliści lub placówki medyczne chcące zakupić wysokiej jakości sprzęt do przeprowadzania badań powinni zapoznać się z ofertą przedstawioną pod adresem varimed.pl. Na tej stronie zostało opisane przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży różnego rodzaju urządzeń medycznych, w tym endoskopów, sprzętu do przeprowadzania ultrasonografii oraz endourologii. Podmiot współpracuje jedynie ze sprawdzonymi przedsiębiorstwami na rynku, dzięki czemu kupujący mogą być pewni co do wysokiej jakości nabywanego sprzętu.

Przedsiębiorstwo zapewnia nie tylko atrakcyjne ceny i szeroki wybór sprzęt dla lekarzy, ale również zajmuje się jego naprawą.

Data dodania: 22-11-2022
Autor: Natalia Chmielewska
Źródło:
https://varimed.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Varimed Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu