O firmie:


Nazwa firmy: MUKK Architektura Wnętrz

Domena: https://wloskielazienki.pl/

Adres: Czajkowskiego 13

Miejscowość: Krosno

Kod pocztowy: 38-400

Telefon: 13 497 12 13Opis:


Wanna to jeden z najważniejszych elementów znajdujących się w łazience. Jest ona użytkowana każdego dnia przez domowników, dlatego warto poświęcić odpowiednią ilość czasu na znalezienie modelu idealnego. Wanny dostępne na rynku różnią się od siebie przede wszystkim materiałem. W przeszłości stosowano głównie żeliwo, jednak to, ze względu na dużą wagę, coraz częściej jest ono zastępowane akrylem. Firmą oferującą designerskie wanny o ciekawych kształtach są Włoskie Łazienki. Kontaktują się z nią osoby szukające niezawodnych produktów na długie lata. Jednym z ich atutów jest prostota montażu.

Jednak najczęściej modele, o jakich mowa, nabywane są ze względu na nowoczesny design. Idealnie komponują się z wnętrzami minimalistycznymi oraz urządzonymi w stylu glamour. Znajdują zastosowanie nie tylko w warunkach domowych, ale i w ekskluzywnych hotelach. Bardzo dobrze pasują do baterii podtynkowych i stojących umieszczanych obok. Wanny wolnostojące to alternatywa dla kabin prysznicowych. Dzięki nim możliwe staje się branie długich i relaksujących kąpieli w nawilżających olejkach czy naturalnych solach.

Produkty te polecane są właścicielom średnich lub dużych łazienek, a to ze względu na swoje gabaryty. Największą popularnością cieszą się modele białe, ponieważ są uznawane za ponadczasowe i uniwersalne. Niektórzy zamawiają jednak modele czarne lub w innych wariantach kolorystycznych. W katalogu przedsiębiorstwa udostępniono wanny owalne, asymetryczne, prostokątne oraz w kształcie koła. Część z nich wyposażono w praktyczne systemy hydromasażu nieocenione po długim i ciężkim dniu. Klienci dokupują do nich chętnie inne akcesoria, takie jak schodki ułatwiające wchodzenie, półeczki na kosmetyki oraz podgłówki.

Wolnostojące wanny sprawdzają się wśród osób preferujących długie kąpiele. Ich zaletą jest łatwość dopasowania do rozmaitych aranżacji. Część z nich posiada małe nóżki nadające im retro charakteru. Ostateczna cena wanien uzależniona jest między innymi od wielkości, pojemności i materiału użytego do ich produkcji.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o MUKK Architektura Wnętrz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżuPRO-music

Rzeszów