O firmie:


Nazwa firmy: ULISSES Sp. z o.o.

Domena: https://www.ulisses.pl/pl/

Adres: Górnośląska 69A

Miejscowość: Kalisz

Kod pocztowy: 62-800

Telefon: +48 62 501 54 54Opis:


Strona internetowa ulisses.pl jest miejscem, gdzie można zaznajomić się z informacjami dotyczącymi tworzenia oprogramowań dla poszczególnych firm. Software zostanie napisany w taki sposób, aby umiejętnie dopasować jego działanie do danej marki. Dzięki niemu usprawni się kontakt pomiędzy działami, będzie się miało szybki wgląd do informacji o obecnych i potencjalnych kontrahentach, jak i wprowadzi się zaawansowaną analizę biznesową dla lepszego i szybszego rozwoju. Nie warto decydować się na mało popularne i niecieszące się zaufaniem firmy. Duże doświadczenie specjalistów z polecanej firmy realnie wpływa na szybkość tworzenia softu oraz jego skuteczność.

Oprogramowanie CRM jest niczym innym, jak programem obsługi, pomagającym w zarządzaniu relacjami z klientem. Pod tym ogólnym zdaniem kryje się szerokie spektrum zastosowań. Można wymienić:

  • gromadzenie wiedzy o klientach.
  • możliwość przydzielania zadań poszczególnym pracownikom,
  • sprawną komunikację między poszczególnymi referatami,
  • łatwiejszą kontrolę działań handlowców i specjalistów,
  • szybszą analizę najróżniejszych działań podjętych przez specjalistów.

Zintegrowana platforma jest czytelna dla wszystkich osób, które mają do niej dostęp. Oprócz tego jej ogromne możliwości przyśpieszają rozwój danej marki. Ponadto aplikacja może być zaimplementowana na smartfonach oraz tabletach, co poprawia dostęp do niej z każdego miejsca na świecie.

Warto zaznaczyć, że lepsza wiedza o kliencie przekłada się na lepszą komunikację, dopasowywanie ofert do potrzeb, rzetelne propozycje usług lub produktów, które mogą naprawdę spodobać się aktualnym i przyszłym kontrahentom. W dobie dużej konkurencji na rynku, sprawne zarządzanie informacjami pozyskiwanymi od lat jest kluczowe dla zdobywania nowych podmiotów zainteresowanych współpracą. Wystarczy skontaktować się z działem obsługi telefonicznie lub e-mailowo, aby porozmawiać o możliwościach software'u. Oprócz tego strona internetowa zawiera wiele ważnych zagadnień dotyczących dopasowywania oprogramowań do oczekiwań klientów.

Data dodania: 07-08-2020
Autor: Marianna Adamska
Źródło:
https://www.ulisses.pl/pl/rozwiazania/crm

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o ULISSES Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu