O firmie:


Nazwa firmy: Ubezpieczenia Paulina Wilczak

Domena: https://pwubezpieczenia.pl

Adres: Okrzei 2

Miejscowość: Lublin

Kod pocztowy: 20-128

Telefon: 535 755 503Opis:


Niektórzy właściciele pojazdów mechanicznych błędnie myślą, że skoro podstawowa polisa OC jest obowiązkowa to jej cena powinna być porównywalna w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym. Jak się okazuje koszt ubezpieczenia komunikacyjnego w podstawowym zakresie ochrony może różnić się (w zależności od wybranego TU) nawet o kilkaset złotych. Nic więc dziwnego, że tak ważne jest, aby regularnie weryfikować oferty dostępne na rynku, aby wybrać najkorzystniejszą. 

Samodzielne wyszukiwanie i porównywanie kilku a nawet kilkunastu ofert jest czasochłonne i męczą, dlatego też najlepiej skorzystać ze wsparcia doświadczonego agenta ubezpieczeniowego. Pracownik posiada wykaz najpopularniejszych polis pochodzących od znanych towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu jest w stanie zaproponować klientom optymalne warunki dopasowane do indywidualnych potrzeb i finansowych możliwości. Warto podkreślić, że niektórzy kierowcy poszukują jak najtańszej polisy, a inni z kolei chcą mieć pewność, że wybrane ubezpieczenie zagwarantuje im najwyższy poziom ochrony niemal w każdej sytuacji, w tym m.in. na wypadek stłuczki komunikacyjnej, kradzieży czy szkody parkingowej.

Agencja Ubezpieczenia - Paulina Wilczak działająca na terenie Lublina oferuje ubezpieczenia OC i AC w przystępnej cenie. Klient ma możliwość wykupu polisy z podstawową (obowiązkową) ochroną lub też może zdecydować się na rozszerzenie oferty o dodatkowe opcje, takie jak m.in.:

  • pakiet assistance,
  • ochrona szyb i opon,
  • NNW
  • ubezpieczenie AC.

Agent ubezpieczeniowy dokładnie wyjaśni właścicielowi samochodu jak działa wybrany pakiet ochrony oraz w jaki sposób może skorzystać z dodatkowych opcji w razie kradzieży, uszkodzenia auta czy kolizji drogowej.

Data dodania: 03-02-2022
Autor: Oliwier Konieczny
Źródło:
https://pwubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-samochodu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Ubezpieczenia Paulina Wilczak


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu