O firmie:


Nazwa firmy: TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Domena: https://tdmtarasy.pl/

Adres: Żwirowa 11

Miejscowość: Pszczew

Kod pocztowy: 66-330

Telefon: 600 802 002Opis:


Drewno wciąż jest jednym z najmodniejszym materiałów, wykorzystywanym w budownictwie. Może to wynikać przede wszystkich z jego właściwości praktycznych, ale również estetycznych. Niewątpliwie drewniane elementy, stosowane w domach czy budynkach użyteczności publicznej nadają im estetycznego, a jednocześnie stylowego wyglądu. Właśnie dlatego wiele osób decyduje się, żeby elewacje drewniane zastosować w swoim domu. Niektórzy obawiają się, że może to być kosztowna inwestycja, jednak wcale nie musi tak być. Wszystko zależy od indywidualnego projektu, a także wykorzystanego gatunku drewna oraz jej powierzchni. To na tej podstawie można określić cenę takiej elewacji.

Firma tdmtarasy.pl wykonuje bezpłatną wycenę Twojej wymarzonej drewnianej elewacji, dzięki czemu będziesz mógł zorientować się, jaki może być tego koszt. Warto jednak pamiętać, że  pięknie wykonana elewacja z drewna, będzie najlepszą wizytówką każdego domu. Jest to bowiem pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy gościom.

Czy warto wybrać elewację drewnianą do swojego budynku?

Jest wiele gatunków, z których wykonuje się drewniane elewacje. Jednym z nich jest modrzew syberyjski, który obecnie stanowi najbardziej popularny gatunek wykorzystywanego drzewa. Jednym z powodów tego jest niewątpliwie porównanie ceny do jakości.  Elewacja wykonana z modrzewia będzie wyglądać niezwykle stylowo, nawet po kilkunastu latach. Co więcej, nie wchłania on dużo wilgoci a co najważniejsze, jest odporny na pleśń i grzyby. Stanowi również doskonały sposób na docieplenie budynku.Właśnie z tych powodów coraz więcej osób wybiera ten gatunek, żeby pokryć nim elewację swojego domu. Naturalny oraz stylowy wygląda sprawia, że taka elewacja świetnie będzie pasować do roślinności, otaczającej dom, ale jednocześnie doskonale będzie współgrać z innymi materiały budowlanymi, takimi jak na przykład kamień czy szkła.

Atrakcyjna cena oraz wysoka jakość sprawiają, że na elewacje drewniane decyduje się coraz więcej osób, ceniących sobie oryginalne rozwiązania.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna


Elewacja z drewna to bardzo kuszące rozwiązanie, ale i nie tanie i nie do końca praktyczne. Jedynie dla pasjonatów, którym zależy najbardziej na efekcie. Takie jest moje zdanie.
By:Krawczyk
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

W pobliżu