O firmie:


Nazwa firmy: Szyciewdomu.pl

Domena: https://www.szyciewdomu.pl

Adres: Aleja Niepodległości 54a

Miejscowość: Wołomin

Kod pocztowy: 05-200

Telefon: 798 501 160Opis:


Wiele osób marzy o samodzielnym projektowaniu i tworzeniu modnych ubrań, wyróżniających się spośród banalnych, sklepowych strojów. Wbrew pozorom, nie jest to wcale takie trudne i jeśli ma się sporo chęci i kreatywności, z pewnością uda się wyczarować wiele pięknych sztuk odzieży dla siebie i rodziny.

Marzenie to pomoże spełnić dobra, niekoniecznie profesjonalna maszyna do szycia. Wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnej cenie można znaleźć w sklepie internetowym ze strony szyciewdomu.pl. W sprzedaży są znane ze swej funkcjonalności i wysokiej jakości maszyny marki Singer, a także cieszące się powodzeniem polskie Łuczniki. Oczywiście, w asortymencie dostępne są również urządzenia takich marek jak Janome, Brother czy Husqvarna z wieloma zaawansowanymi funkcjami. W zasadzie na kupno takiego urządzenia może sobie pozwolić każda zainteresowana osoba, ponieważ firma ta oferuje dogodne raty. Jeśli miało się już styczność z takim sprzętem i szycie szło całkiem dobrze, można pokusić się o droższy model, pozwalający np. na zdobienie odzieży.

Firma ta ma w sprzedaży mnóstwo urządzeń, także do użytku profesjonalnego, ale może też zaoferować drobne akcesoria, na pozór błahe, ale jakże ułatwiające wykonywanie takich czynności jak szycie ręczne. Niepozorny naparstek uchroni palce przed poranieniem igłą przy szyciu twardszych tkanin czy reperacji odzieży. W ofercie sklepu można nabyć ten drobiazg wykonany z odlewu cynku. Ten ochronny kapturek ma antypoślizgową krawędź, dlatego igła nie ześlizguje się z niego, a rowkowany brzeg pozwala prowadzić ją w dowolnym kierunku

Bez względu na to, czy klient chce nabyć wysokiej jakości urządzenie, czy drobny przedmiot ułatwiający pracę, może liczyć na miłą obsługę i fachowe doradztwo.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Szyciewdomu.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu