O firmie:


Nazwa firmy: Szkoła Językowa By Chlebnia

Domena: https://www.chlebnia.com

Adres: Chlebnia 50

Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

Kod pocztowy: 05-825

Telefon: 510739893Opis:


30 minut samochodem od centrum Warszawy położony jest piękny pałacyk, w którym działa Szkoła Językowa by Chlebnia. Jest to placówka edukacyjna, świadcząca usługi zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zajęcia odbywają się w doskonale wyposażonych salach, urządzonych adekwatnie do potrzeb określonych grup wiekowych. Prowadzą je wysoko wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, bazując na opracowanych wspólnie z metodykami programach nauczania. Są to osoby pełne energii, mająca doskonałe podejście zarówno do dzieci, jak i do dorosłych.

Język angielski nauczany jest w Milanówku w niewielkich grupach, co zdecydowanie sprzyja jego przyswajaniu. Nauczyciele mają zdolność motywowania dzieci i nastolatków i przygotowują interesujące zajęcia. Sprawiają, że nauka staje się prawdziwą przyjemnością. Jest to placówka prowadząca zajęcia indywidualne i grupowe, także dla firm. Metody nauczania i programy dostosowane są do indywidualnych potrzeb uczestników kursu. Programy wykorzystywane w nauczaniu opierają się naturalnym i komunikatywnym podejściu. W nauczaniu dzieci nauczyciele wykorzystują rozmaite gry i zabawy, także w plenerze. Szkoła mieści się w pałacyku otoczonym 10-hektarowym parkiem, w którym każdego roku przybywa nowych atrakcji, wykorzystywanych podczas zabaw językowych.

Można tam również organizować imprezy, takie na przykład jak urodziny dla dzieci z:

  • animacjami tematycznymi,
  • dekoracjami sal czy namiotu, w zależności od wyboru,
  • zabawami w parku,
  • poczęstunkiem.

Przede wszystkim jest to jednak placówka edukacyjna, która, poza zajęciami w roku szkolnym, organizuje również kursy wakacyjne oraz półkolonie dla dzieci w różnym wieku, gwarantując także opiekę nad nimi poza regularnymi godzinami zajęć.

Wszelkie informacje dotyczące bogatej oferty, nauczycieli, samego miejsca, jak również metod prowadzenia zajęć, można znaleźć na stronie szkoły. Ponieważ nie prowadzi ona sekretariatu, zapisy na kursy czy półkolonie przyjmowane są telefonicznie lub poprzez zamieszczone na stronie szkoły formularze.

Data dodania: 27-01-2022
Autor: Ksawery Makowski
Źródło:
https://www.chlebnia.com/angielski-milanowek

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Szkoła Językowa By Chlebnia


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu