O firmie:


Nazwa firmy: Lazienka360.pl

Domena: https://lazienka360.pl

Adres: Mierzyn 42

Miejscowość: Mierzyn

Kod pocztowy: 64-400

Telefon: 663 127 256Opis:


Remontując łazienkę i poszukując odpowiedniej ceramiki oraz akcesoriów do jej podłączenia, warto zapoznać się z produktami sklepu internetowego, prowadzonego przez grupę pasjonatów, którzy starają się spełnić oczekiwania każdego klienta. W jego ofercie dostępna jest piękna, pochodząca od renomowanych producentów ceramika sanitarna, jak również rozmaite kabiny prysznicowe, brodziki i mnóstwo innych produktów w atrakcyjnych cenach. Zakupy w tym sklepie są komfortowe i bezpieczne, a zakupiony towar dostarczany jest najszybciej, jak to możliwe. 

Zatrudniony w firmie ze strony lazienka360.pl personel doskonale zna asortyment i stara się, aby każdy klient obsłużony został kompleksowo i był usatysfakcjonowany obsługą. Chętnie też służy klientom radą i pomocą w doborze produktów do indywidualnych oczekiwań kupującego. Zapewne dlatego sklep może się pochwalić tak licznym gronem zadowolonych klientów.

Wśród bogatego asortymentu można znaleźć panele prysznicowe, różne baterie, odpływy liniowe i wszelkie inne akcesoria niezbędne do podłączenia sanitariatów. Asortyment jest niezwykle bogaty, ponieważ każdy produkt dostępny jest w wielu rodzajach, aby klient mógł dopasować artykuł do własnych potrzeb. Wspomniane odpływy idealnie wpasowują się w nowoczesne łazienki stworzone we wnękach, mające minimalistyczny, niezwykle elegancki charakter.

W asortymencie dostępne są odpływy podłogowe i przyścienne w wielu szerokościach. Są one wykonane z trwałych materiałów, takich jak stal nierdzewna w różnych wykończeniach. Są one tak skonstruowane, aby z łatwością można było dostać się do osadnika i udrożnić odpływ. Cechują się dekoracyjnością i estetyką, dlatego spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W asortymencie dostępne są też nowoczesne i niezwykle wytrzymałe odpływy w kolorze czarnym. Mają one dodatkowy kołnierz uszczelniający i idealnie nadają się do zabudowy płytkami. Wszystkie sprawdzą się do zastosowania w domach jednorodzinnych, ale można je też montować w blokach, stosując podwyższenie.

Data dodania: 19-12-2021
Autor: Marianna Adamska
Źródło:
https://lazienka360.pl/pl/c/Odplywy-liniowe/101

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Lazienka360.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu