O firmie:


Nazwa firmy: SpecShop.pl

Domena: https://www.specshop.pl

Adres: Kościuszki 114

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-717

Telefon: 533 372 997Opis:


W sklepach militarnych, takich jak SpecShop, można znaleźć wiele różnych rodzajów celowników do pistoletów. Dużym zainteresowaniem wśród konsumentów cieszy się zwłaszcza celownik holograficzny. Co warto wiedzieć na jego temat?

Sprzęt jest uniwersalny, można go zamontować w broni palnej, pneumatycznej czy replikach ASG. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że urządzenie jest obecnie najnowocześniejszych rodzajem celownika dostępnym na rynku. Za jego pomocą można szybko namierzyć poruszający się cel, co zwiększa szanse na trafienie. Wygoda użytkowania sprawia, że jest chętnie wybierany przez służby mundurowe.

Warto wiedzieć, że model holograficzny to nic innego, jak udoskonalony kolimator. Działa podobnie, mianowicie w nim również wiązka światła jest kolimowana, jednak zamiast diody projektanci wykorzystali laser, co umożliwia stworzenie trójwymiarowego znaku celowniczego. Układ otwarty zapewnia lepsze pole widzenia (konstrukcja pozwala na pozostawienie obu oczu otwartych). Urządzenie sprawdzi się najlepiej na krótkich i średnich dystansach, ponieważ nie można za jego pomocą uzyskać dużego powiększenia obrazu, ale będzie wystarczający dla celów w odległości maksymalnie 200 metrów. Najczęściej krzyż celowniczy jest w kolorze czerwonym lub bursztynowym. Należy zaznaczyć, że w przeciwieństwie do klasycznego celownika laserowego, punk w urządzeniu holograficznym jest widoczny jedynie dla strzelca. Sprzęt jest zasilany bateriami.

Celownik holograficzny to artykuł wykorzystywany przez profesjonalistów, dla których broń stanowi podstawowe wyposażenie zawodowe, np. żołnierzy, funkcjonariuszy służb specjalnych. Jednak może być także użytkowany w strzelectwie rekreacyjnym.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o SpecShop.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu