O firmie:


Nazwa firmy: SOLLARES Instytut Kultury Romańskiej

Domena: https://sollares.pl

Adres: Warszawska 22A

Miejscowość: Piaseczno

Kod pocztowy: 05-500

Telefon: 793333080Opis:


Uczenie się języka obcego w domowym zaciszu, przez internet, z materiałami, do jakich zawsze można wrócić i pod okiem doświadczonych lektorów, to świetne rozwiązanie, które można polecić każdemu. Uczenie się języków obcych jest w dzisiejszych czasach niesłychanie ważne. Daje szansę na lepszą pracę czy edukację (można np. wyjechać za granicę), a także komfort porozumiewania się, przede wszystkim za granicą, ale też we własnym kraju - w Polsce także mieszka coraz więcej obcokrajowców. Warto więc zdecydować się na kurs w szkole językowej Sollares i podjąć naukę na przykład języka hiszpańskiego, gdyż mówi nim ogromna liczba osób na całym świecie.

Lekcje te cieszą się wielkim zainteresowaniem, między innymi z wyżej wymienionego powodu. Znając hiszpański, można porozumieć się z mieszkańcami nie tylko Hiszpanii, ale też praktycznie całej Ameryki Południowej, używa się go też w Stanach Zjednoczonych oraz w Meksyku. Daje to na pewno ogromne możliwości. Wiele osób też chce uczyć się tego języka dla czystej przyjemności. Jest on na pewno piękny, przyjemny w brzmieniu, a przy tym prosty, więc będzie to świetny sposób na rozsądne zagospodarowanie wolnego czasu.

Możliwość podjęcia nauki hiszpańskiego online w ramach tej oferty daje też szansę na uczenie się go tym osobom, które nie mają w swym miejscu zamieszkania szkoły językowej uczącej tej mowy bądź z innego powodu wolą uczyć się w domu. Nauka polega na korzystaniu ze szkolnej platformy i może odbywać się w małych grupach, w parze z kimś lub w pojedynkę, tylko z lektorem. Każdy wybierze odpowiednią dla siebie opcję, niektóre osoby lubią wymieniać informacje z współkursantami, inne zaś nie czują się komfortowo kiedy mają mówić w obcym języku w obecności grupy. W takich przypadkach można zdecydować się na lekcje indywidualne, które są dobrym rozwiązaniem także wtedy, gdy szczególnie liczy się czas. Maksymalne skupienie lektora na kursancie pozwala zintensyfikować naukę. Kursant otrzymuje też materiały i pomoce dydaktyczne oraz dostaje nagrywane lekcje, by zawsze mógł do nich wrócić.

Data dodania: 13-03-2022
Autor: Cezary Kaczmarczyk
Źródło:
https://sollares.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o SOLLARES Instytut Kultury Romańskiej


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu