O firmie:


Nazwa firmy: SmileUp Stomatologia

Domena: https://smileup.pl

Adres: Romaszewskiego 10

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-892

Telefon: 603 266 466Opis:


Próchnica, powodująca stopniowe niszczenie twardych, a potem także miękkich tkanek zębów, to choroba niezwykle powszechna - mają ją niemal wszyscy Polacy. Wpływa na to wiele czynników, jak choćby niechęć do systematycznych, kontrolnych wizyt u stomatologa, ale duże znaczenie ma też niedostateczna wiedza. Wiele osób nie wie na przykład, jak wygląda próchnica, przez co nie jest w stanie dostrzec jej początkowych, a nawet późniejszych etapów, co prowadzi do mocnego zniszczenia zębów. Warto dowiedzieć się nieco więcej na ten temat.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że nie zawsze łatwo jest dostrzec oznaki tej choroby na początkowym etapie - właśnie dlatego tak ważne jest, by odwiedzać stomatologa w celu skontrolowania stanu zębów. Dokładnie je oglądając, z użyciem narzędzi, a także silnego światła, jest on w stanie dostrzec na przykład odwapnienia czy małe plamki, w dodatku nie tylko na przednich zębach i powierzchniach, które pacjent sam także może obejrzeć, ale też w innych miejscach, jak zęby położone dalej w jamie ustnej - a to one najmocniej narażone są na rozwój próchnicy. Poza tym często rozwija się ona w trudno dostępnych miejscach, do jakich nie zawsze dociera się szczoteczką, jak przestrzenie międzyzębowe czy tylne powierzchnie. Zatem pomoc stomatologa jest niezbędna. Udawanie się do niego dopiero wtedy, gdy ząb boli, nie jest dobrym rozwiązaniem, oznacza bowiem, że próchnica jest już na tyle zaawansowana, iż dotarła do tkanek miękkich zęba. Leczenie przeprowadzone np. w SmileUp na początkowym etapie jest zaś łatwiejsze, szybsze, a zwykle także tańsze, jak również nie wiąże się z bólem.

Poza tym warto też oczywiście starać się zapobiegać próchnicy. Podstawa to systematyczna, staranna i pełna higiena jamy ustnej, polegająca nie tylko na szczotkowaniu zębów (co w dodatku trzeba robić w odpowiedni, właściwy sposób), ale też na używaniu nici dentystycznej. Zabiegi higieniczne warto zakończyć użyciem płynu do płukania ust, który usunie wszelkie pozostałe bakterie, gwarantując poczucie świeżości i przyjemny oddech.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o SmileUp Stomatologia


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu