O firmie:


Nazwa firmy: Smak Dzieciństwa

Domena: https://smakdziecinstwa.eu/

Adres: Farysa 37b

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-971

Telefon: 503 060 497Opis:


Jest wiele ciekawych sposobów na organizację urodzin dziecka. Który z nich wybrać? O czym trzeba pamiętać? Odpowiedzi na te pytania chętnie udzielają pracownicy firmy Smak Dzieciństwa.

W czasie udanej zabawy urodzinowej wszyscy muszą:

  • czuć się swobodnie i bezpiecznie,
  • aktywnie nawiązywać nowe znajomości i czerpać radość z kontaktu z rówieśnikami,
  • wykorzystywać swoje naturalne umiejętności i predyspozycje,
  • zbierać wyjątkowe wspomnienia, o których jeszcze długo będzie można opowiadać.

Odpowiednio przemyślana organizacja przyjęć dla dzieci w Łodzi jest gwarancją spełnienia powyższych warunków. Wszystko zaczyna się od określenia ogólnych cech przyjęcia i jego terminu. Ilu będzie gości? Gdzie mają odbyć się urodziny? A może impreza dotyczy innej okazji? Rodzice stają przed trudnym zadaniem wyboru motywu przewodniego. Opcji jest naprawdę wiele. Do jednego z najpopularniejszych należy motyw piracki, gdzie dzieci szukają skarbów i zamieniają się w kreatywnych Piratów. Innymi propozycjami są chociażby wioska indiańska, kraina Kubusia Puchatka, Dżungla i Starożytny Egipt. Zabawy mogą mieć walory edukacyjne.

Warto pamiętać, że w młodym wieku każda zabawa czegoś uczy. W przypadku motywu przyjęcia - uczestnicy poznają życie w dżungli bądź świat starożytności. Co więcej, uczą się nawiązywania relacji z innymi. Nie zawsze jest to proste. Trzeba szukać kompromisów i umieć dzielić się zadaniami! Nad całym przebiegiem imprezy czuwa doświadczony animator. Dzięki dobremu przygotowaniu pedagogicznemu i zaangażowaniu jest w stanie każde dziecko zachęcić do zabawy. Nawet te najbardziej nieśmiałe maluchy odnajdą w sobie duszę towarzystwa! Opisy przykładowych motywów przewodnich i związanych z nimi zabaw, dostępne są na stronie internetowej pod linkiem smakdziecinstwa.eu. Nie ma uniwersalnych rozwiązań - każdą zabawę dopasowuje się pod indywidualne predyspozycje uczestników. Powierzając organizację firmie eventowej, rodzice mogą liczyć na korzystne ceny i nie muszą martwić się o sukces organizacyjny przyjęcia.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Smak Dzieciństwa


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżuFeromarket

Warszawa


BRADEX s.c.

Nowe Grobice