O firmie:


Nazwa firmy: Sklep RelaxSan

Domena: https://relaxsansklep.pl/

Adres: Chorzowska 3

Miejscowość: Radom

Kod pocztowy: 26-600

Telefon: 502 429 914Opis:


Osoby, które mają przewlekłą niewydolność żylną, zakrzepicę żył głębokich mogą stosować różnego rodzaju środki zaradcze. Jednym z nich są bandaże, opaski, pończochy oraz podkolanówki uciskowe. Co warto wiedzieć na ich temat?

Produkt może pomóc w poprawie wydolności żył w kończynach, co przynosi ulgę i sprawia, że te znajdujące się najbliżej wierzchu skóry zapadają się, a krew przesuwa się do naczynek w głębi organizmu. Akcesoria uciskowe są też wykorzystywane podczas wielogodzinnej podróży samolotem lub samochodem, gdy osoba ciężko znosi siedzenie w jednej pozycji. Materiał może wpłynąć pozytywnie na łydki, ograniczyć obrzęk i ból. Warto zaznaczyć, że artykuły są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Różnego rodzaju modele w kilku wariantach kolorystycznych i rozmiarach można nabyć na stronie internetowej relaxsansklep.pl.

Artykuły są również stosowane w przypadku, gdy dana osoba:

  • pracuje w jednej pozycji (stojącej lub siedzącej),

  • odczuwa ciężkość, zmęczenie nóg,

  • ma opuchnięte nogi i stopy w czasie ciąży lub okresie poporodowym,

  • uprawia sporty takie jak kolarstwo, bieganie.

Produkt można nosić tak długo, jak jest to konieczne, choć powinien być zdejmowany na noc. Podkolanówki są produkowane z różnego rodzaju materiałów i najczęściej wymienia się je co 3-6 miesięcy. Każde uszkodzenie struktury tkaniny może sprawić, że artykuł straci swoje właściwości. Aby zapewnić higienę, warto kupić co najmniej dwie pary i ubierać je na zmianę. W sklepie sprzedawane są modele o różnym stopniu nacisku, od lekkiego do mocnego. Dobór konkretnego egzemplarza warto omówić ze specjalistą.

Podkolanówki lub inne produkty uciskowe powinno się zakładać rano, jeszcze przed wstaniem z łóżka. Jeśli będą ubierane później, na kończynie może się już pojawić obrzęk, więc artykuł nie będzie poprawnie spełniał swojej funkcji. Nie należy naciągać materiału zbyt wysoko, powyżej stawu kolanowego. Wszelkie zmarszczki na tkaninie należy wygładzić. Żeby zapobiec przesuszaniu się skóry, można posmarować ją kremem.

Data dodania: 06-05-2023
Autor: Patryk Sikorski
Źródło:
https://relaxsansklep.pl/podkolanowki-uciskowe

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Sklep RelaxSan


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu