O firmie:


Nazwa firmy: Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Domena: http://serwis-lodowek-krakow.pl/

Adres: Poprzeczna 14

Miejscowość: Wieliczka/Kraków

Kod pocztowy: 32-020

Telefon: 603-213-084Opis:


Stoły chłodnicze i mroźnicze, schładzarko-zamrażarki, lodówki czy nadstawki chłodnicze, to zaledwie tylko niektóre urządzenia, których serwisowaniem, przeglądami, konserwacją i montażem może zająć się serwis chłodniczy w Krakowie, firma od wielu lat działająca na rynku i wciąż poszerzająca grono swoich zadowolonych klientów. Z bogatej oferty serwisu chętnie korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i różne firmy, dla których sprawny sprzęt chłodniczy jest bardzo ważnym elementem ich działalności zawodowej.

Wszyscy klienci korzystający z usług serwisu chłodniczego z Krakowa, mogą mieć stuprocentową pewność wysokiej jakości usług zarówno, jeśli chodzi o serwisowanie, jak i naprawy urządzeń chłodniczych, które nierzadko mają decydujący wpływ na ciągłość pracy lokali gastronomicznych, sklepów spożywczych czy też innych placówek. Rekomendowana firma zatrudnia doświadczonych i doskonale wykwalifikowanych pracowników, którzy na bieżąco uczestniczą w różnych szkoleniach oraz kursach branżowych i zdobywają niezbędne certyfikaty, które pozwalają wykonywać im swoją pracę na najwyższym poziomie.

Na serwis-lodowek-krakow.pl można znaleźć kontakt do firmy, w razie awarii bądź konserwacji sprzętu chłodniczego można zadzwonić pod któryś z podanych tam numerów albo napisać maila, z pewnością pracownicy firmy szybko odpowiedzą na jego treść, a w razie potrzeby pilnie dojada na miejsce i niezwłocznie zajmą się naprawą sprzętu.

Rekomendowana firma naprawia i serwisuje urządzenia wielu czołowych producentów urządzeń chłodniczych, takich jak Edenox, Fagor czy Stalgast, a na swoje usługi udziela klientom gwarancji, a stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.

Warto wspomnieć, że firma świadczy też szeroko pojęte usługi serwisowe i konserwacyjne klimatyzatorów marki Split i Monoblock, wykorzystując do tego oryginalne bądź dobrej jakości części zamienne tylko od uznanych producentów. Jeśli zaś klient potrzebuje pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu chłodniczego, doświadczeni pracownicy krakowskiego serwisu chłodniczego chętnie w tym pomogą.

Data dodania: 20-01-2019
Autor: Iga Kamińska
Źródło:
http://serwis-lodowek-krakow.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu