O firmie:


Nazwa firmy: SANVITA

Domena: https://instytutsanvita.pl/

Adres: Bracka 18

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-028

Telefon: +48 535 300 340Opis:


Z pewnością każdy zdaje sobie sprawę z tego, że skorzystanie z pomocy dietetyka jest praktycznie najlepszym sposobem na schudnięcie. Wielu osobom udało się to dopiero po otrzymaniu tego wsparcia, gdy wcześniej wielokrotnie próbowały pozbyć się nadwagi i osiągały porażkę. Jednak nie każdy jest w tej komfortowej sytuacji, że może udać się do gabinetu dietetycznego, z tej prostej przyczyny, że takie punkty znajdują się tylko w większych miastach. Na szczęście jednak nie musi to oznaczać braku możliwości skorzystania z profesjonalnych usług, gdyż z pomocą osobom będącym w takiej sytuacji przychodzi Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej w Warszawie Sanvita. Jest to miejsce, w którym osoby pragnące schudnąć, odżywiać się w zgodzie ze swoją sytuacją zdrowotną czy po prostu jadać zdrowiej, mogą skorzystać z pomocy specjalistów zdalnie. W grę wchodzi wiele form, takich jak rozmowy telefoniczne, wideo i audio, każdy może zatem zdecydować, która postać kontaktu będzie dla niego odpowiednia. Może to być nawet dogodniejsze niż osobista wizyta w gabinecie, na przykład w przypadku osób, które mają duże kompleksy na punkcie swej nadwagi i mówienie o tym sprawia im trudność.

Przede wszystkim jednak daje to szansę skorzystania z cennego wsparcia. Instytut działa głównie poprzez układanie jadłospisów, ale skorzystać można też z pomocy psychodietetyka, a nawet psychologa, co okaże się nieocenionym wsparciem między innymi dla osób cierpiących na zaburzenia odżywiania czy uzależnionych od jedzenia bądź też po prostu mających problem z konsekwencją.

Nie ma przy tym powodu obawiać się, że konsultacje dietetyczne online są mniej skuteczne niż osobiste wizyty w gabinecie. W ten sposób można odbywać zarówno pierwsze, jak i kontrolne wizyty. Gabinet opracował taką formę swej pracy do perfekcji, wobec czego pacjenci korzystający z jego usług w ten sposób mogą mieć pewność, że uzyskają fachową pomoc, a ich życie szybko zmieni się na lepsze. Na stronie gabinetu można znaleźć wszystkie informacje na ten temat, dotyczące na przykład tego, jak przygotować się do konsultacji.

Data dodania: 14-04-2021
Autor: Marcel Krupa
Źródło:
https://instytutsanvita.pl/oferta/telekonsultacja/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o SANVITA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu