O firmie:


Nazwa firmy: Samadhi Joga

Domena: https://joga-online.pl/

Adres: Romualda Mielczarskiego 1

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-798

Telefon:Opis:


Regularna aktywność fizyczna przynosi wiele korzyści. Uprawianie sportów, bieganie, spacery, ćwiczenia na siłowni są doskonałym sposobem na to, by wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić ciało, usprawnić funkcjonowanie układu immunologicznego oraz wielu organów wewnętrznych. Osoby, które dużo się ruszają, cieszą się zdecydowanie lepszym zdrowiem, są świadomi swojego ciała, mają dużo energii. W obecnych czasach bardzo popularna jest joga, której praktykowanie korzystnie wpływa na zdrowie oraz psychikę.

Na regularne treningi mogą się zdecydować kobiety, które oczekują na narodziny pociechy. Dzięki ćwiczeniom można zmniejszyć ryzyko występowania wielu ciążowych dolegliwości. Przyszłe mamy często skarżą się na bóle kręgosłupa, osłabienie, obrzęki nóg i problemy ze snem. JOGA-ONLINE.PL to miejsce, gdzie znaleźć można różnorodne zajęcia, które przygotowują ciało do porodu. Joga w ciąży jest doskonałym sposobem na poprawę samopoczucia, wzmocnienie mięśni dna macicy, zlikwidowanie napięcia w dolnej części brzucha. Zajęcia w pierwszym trymestrze obejmują bardzo delikatne i spokojne ćwiczenia, które nie są obciążające dla organizmu. W drugim trymestrze panie mogą zdecydować się na trudniejsze treningi, które łagodzą bóle pleców, likwidują obrzęki, dodają energii. Stosowanie technik oddechowych i relaksacyjnych sprawia, że kobiety lepiej radzą sobie z wahaniami nastroju, stresem i niepokojem. 

Praktyka jogi jest doskonałym sposobem na usprawnienie krążenia krwi, uelastycznienie stawów i mięśni, wyciszenie umysłu i wzmocnienie więzi z nienarodzonym dzieckiem. Zajęcia są przydatne również po porodzie. Przyspieszają regenerację organizmu, rozluźniają i poprawiają jakość snu. W ofercie dostępne są także plany treningowe dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa, skarżących się na spadek formy lub nadmierny stres. Znaleźć tu można różnorodne zajęcia, które prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Klienci mogą poznać najlepsze metody medytacji i ćwiczenia oddechowe, które dotleniają organizm. 

Data dodania: 11-06-2022
Autor: Patryk Sikorski
Źródło:
https://joga-online.pl/lesson/program/joga-w-ciazy/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Samadhi Joga


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu