O firmie:


Nazwa firmy: Rozbitaszybka.com

Domena: https://www.rozbitaszybka.com/

Adres: Parkowa 20

Miejscowość: Chorzów

Kod pocztowy: 41-500

Telefon: 795 152 927Opis:


Zakup dobrego telefonu prestiżowej marki to spory wydatek, ale wiele osób decyduje się go ponieść, myśląc, że jest to jednorazowy koszt. Warto jednak pamiętać, że zawsze może dojść do awarii aparatu. Nowoczesne smartfony są dość delikatne, są zatem szczególnie podatne na uszkodzenia mechaniczne, a najczęściej zdarzają się uszkodzenia wyświetlacza powodowane przez upadki. Niestety telefony takie nie zawsze są bardzo poręczne, nietrudno jest zatem wypuścić je z rąk. Co zrobić, gdy zdarzenie takie zaskutkowało uszkodzeniem wyświetlacza?

Na szczęście nie oznacza to konieczności wymiany telefonu na nowy, można bowiem dokonać wymiany samego ekranu. Posiadacze kosztownych telefonów często boją się takich sytuacji, spodziewają się bowiem wysokich kosztów. Czy to oznacza, że lepiej poprzestać na skromniejszym, mniej kosztownym modelu? Nie ma takiej potrzeby, gdyż zawsze można poszukać serwisu mającego przystępne ceny usług. W Tychach taką firmą jest serwis Rozbita Szybka, który w dodatku zajmuje się telefonami wszelkich marek. Stawia przede wszystkim na wiodące, dlatego bardzo często dokonuje napraw wyrobów marki Apple. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że klienci nie chcą wiele płacić za takie usługi - a jednocześnie chcą, by były one wykonane na najwyższym możliwym poziomie - i potrafi takie oczekiwania zaspokoić. Niewygórowane ceny gwarantowane są nawet w przypadku zaawansowanych napraw nowych modeli aparatów. Na stronie można sprawdzić na przykład cenę wymiany ekranu w iPhone 11 i przekonać się, że jest ona zaskakująco przystępna, niższa niż w wielu innych serwisach.

W dodatku naprawy takie dokonywane są bardzo szybko - pracownicy firmy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że klientom zależy na jak najszybszym odzyskaniu sprzętu. Na uwagę zasługuje też wysoka jakość przeprowadzanych prac. W przypadku wymiany ekranu jest to szczególnie ważne, musi być on idealnie szczelny, nie mogą też być widoczne żadne ślady, na przykład na obudowie. Dzięki staranności serwisu naprawiany aparat jest pełnowartościowy.

Data dodania: 17-08-2022
Autor: Marika Adamska
Źródło:
https://www.rozbitaszybka.com/pl/c/iPhone-11/288

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Rozbitaszybka.com


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżutapetuj.pl Sklep internetowy

Tarnowskie Góry


SiApre

Dąbrowa Górnicza