O firmie:


Nazwa firmy: REGNIS SP. Z O.O.

Domena: https://sklep.regnisgrzejniki.pl

Adres: Tarnowska 32

Miejscowość: Nowy Sącz

Kod pocztowy: 33-300

Telefon: 507 222 874Opis:


Przystępując do wykończenia i urządzenia domu lub mieszkania albo remontując je, warto przemyśleć każdy szczegół, aby stworzyć spójną i harmonijną przestrzeń. Dotyczy to nie tylko wykończenia ścian czy materiałów na posadzki, ale także mebli oraz tekstyliów dekoracyjnych. Równie ważny jest wybór odpowiednich kaloryferów, które spełnią nie tylko swoją podstawową funkcję, ale będą też efektownymi elementami dekoracyjnymi.

Obecnie na rynku pojawiają się wyroby, dzięki którym można stworzyć nietuzinkowe, piękne aranżacje. Produkuje je przedsiębiorstwo Regnis Sp.z o.o. Jan Stefański, polecające mnóstwo ciekawych propozycji do różnych pomieszczeń. Szczególnie bogata oferta dotyczy urządzeń montowanych w pokojach kąpielowych, gdzie powinien zostać utrzymany wysoki komfort termiczny nie tylko w sezonie grzewczym. Dlatego w ofercie producenta można znaleźć odpowiedni, elektryczny grzejnik łazienkowy w stylu Retro, klasycznym i nowoczesnym.

Osoby uwielbiające dawny styl z pewnością zachwyci drabinkowy grzejnik Łezka Retro. Został on wykonany z wysokogatunkowych materiałów i z troską o najdrobniejszy szczegół. Wyrób ten idealnie wpasuje się we wnętrze urządzone w prostym, surowym stylu, np. w stylu loftowym. Urządzenie to jest:

  • niezwykle wydajne,
  • niezawodne,
  • uniwersalne.

Dostarczy niezbędnej ilości ciepła i pozwoli wysuszyć wilgotne ręczniki kąpielowe.

Artykuł ten można kupić w trzech podstawowych kolorach. Są to biały, czarny i antracyt. Na życzenie klienta grzejnik może zostać pomalowany na inny, niestandardowy kolor, jednak producent zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu takiego towaru lub pomniejszenie jego wartości o 35%. Dlatego, decydując się na indywidualne zamówienie, warto dokładnie przemyśleć zakup.

Warto też dodać, że grzejnik ten dostępny jest w bardzo wielu rozmiarach. Jest też możliwość wyboru wersji, jeśli chodzi o zasilanie. Jest on dostępny w wersji wodnej, z zasilaniem z systemu grzewczego oraz elektrycznej z grzałką w komplecie. W asortymencie producenta są też efektowne kaloryfery do łazienki w innych stylach.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o REGNIS SP. Z O.O.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu