O firmie:


Nazwa firmy: Quality Hotel Supply sp. z o.o.

Domena: https://sklep.qhs.one

Adres: Przyjaźni 21

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-689

Telefon: 601 507 287Opis:


Praktyczne akcesoria i wyposażenie, bez jakiego nie obejdzie się żaden porządny hotel czy obiekt noclegowy, należy wybierać starannie, z uwzględnieniem ich producenta i jakości wykonania, pamiętając o tym, że stanowią one ważną wizytówkę obiektu, na podstawie której kształtują się opinie gości, a co za tym idzie - ich kolejne decyzje konsumenckie.

Dodatkowe miejsca do spania i dziecięce łóżeczka pełnią bardzo ważną funkcję, pozwalając na szybkie dostosowanie każdej przestrzeni do indywidualnych oczekiwań klienta. W przypadku dużych grup zorganizowanych, takich jak wycieczki czy delegacje bądź wielodzietne rodziny ważne jest, aby starczyło miejsca dla wszystkich. Często rozmiar hotelu lub względy budżetowe nie pozwalają na wynajem dodatkowych pokoi w danym terminie. Wielu gości przekłada również zamieszkiwanie razem ponad komfort, co zresztą nie powinno martwić gospodarzy, ponieważ sprzedając noclegi większej liczbie klientów osiągają wyższe dochody. Dlatego warto upewnić się, że w razie potrzeby, nikt nie będzie musiał przenosić się do innego obiektu. Mając zawsze na podorędziu dostawki hotelowe w odpowiedniej ilości, nie trzeba będzie się martwić o zdolność do przyjęcia klientów robiących duże rezerwacje.

Quality Hotel Supply specjalizuje się w dostarczaniu odbiorcom wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów, jakie są konieczne do wyposażania hoteli. W swoim asortymencie posiada najlepsze dostawki i łóżeczka dziecięce w kilku różnych wersjach - od budżetowej po premium. Ich najważniejszy element stanowią komfortowe, miękkie materace - sprężynowe lub z pianki poliuretanowej. Mimo swoich kompaktowych rozmiarów, znacząco ułatwiających ich przechowywanie, łóżka po rozłożeniu osiągają wymiary ok. 90cm x 200cm, co pozwala na komfortowy sen i wypoczynek.

Rejestrując się jako stały klient otrzymujesz liczne korzyści, w tym m.in. możliwość śledzenia na bieżąco historii nadanej do ciebie przesyłki.

Skorzystaj z oferty i zapewnij swoim gościom atrakcyjny pobyt, jaki będą długo wspominać. 
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Quality Hotel Supply sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu