O firmie:


Nazwa firmy: Kartop

Domena: https://producent.kartop.com.pl/

Adres: Zwycięstwa 37

Miejscowość: Chodzież

Kod pocztowy: 64-800

Telefon: 506 224 565Opis:


Klienci indywidualni i firmy od ponad 40 lat korzystają z oferty wiodącego na polskim rynku producenta opakowań kartonowych, czyli firmy Kartop. Wieloletnie doświadczenie, innowacyjność i otwarte podejście do potrzeb klientów to elementy definiujące firmę i zapewniające jej ugruntowaną pozycję.

Oferowane produkty prezentują doskonałą jakość i wykonane są z precyzją z najlepszych materiałów. Do produkcji wykorzystywane są materiały poddane recyklingowi, z których wytwarza się tekturę (litą lub falistą). Firma może pochwalić się nowoczesnymi, specjalistycznymi maszynami.  

Producent prowadzi również hurtownię pudełek kartonowych, która przyjmuje zamówienia na produkty w ilościach detalicznych i hurtowych. Kartony wykonywane są w zakładzie produkcyjnym w Chodzieży, ale realizacja zamówień jest możliwa na terenie całej Polski. Działalność firmy nie ogranicza się bowiem wyłącznie do produkcji, ale obejmuje także świadczenie usług w zakresie transportu i introligatorstwa. Hurtownia oferuje bogaty wybór kartonów w atrakcyjnych cenach. Z ofertą i szczegółami zapoznasz się na stronie internetowej producent.kartop.com.pl.

Kartony sprawdzają się w gospodarstwie domowym (przechowywanie, przeprowadzki), usługach (dostarczanie pizzy) i przemyśle, np. spożywczym (skrzynki na owoce, pudełka na wyroby cukiernicze). Firma z powodzeniem współpracuje z wieloma branżami, jak handlowa, dostawcza i transportowa. Asortyment obejmuje kartony różnego rodzaju i przeznaczenia:

  • standardowe,
  • klapowe,
  • kartony denko-wierzch,
  • fasonowe.

Pudełka posiadają różne wymiary i gramatury. W przypadku niewystępowania w ofercie opakowania w potrzebnym rozmiarze, wystarczy skontaktować się z producentem – zamówienie zostanie dostosowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji. W zależności od życzeń zamawiającego, możliwe jest też np. ozdobienie kartonu nadrukiem czy zabarwienie go na dowolny kolor. Dzięki temu każdy klient może mieć pewność otrzymania jakościowego, wytrzymałego produktu, spełniającego wszelkie oczekiwania.

Data dodania: 01-04-2019
Autor: Mikołaj Rutkowski
Źródło:
https://producent.kartop.com.pl/o-firmie

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Kartop


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu