O firmie:


Nazwa firmy: PROD-MASZ Sklep Zaginarki

Domena: https://sklepzaginarki.net.pl/

Adres: Kolejowa 8

Miejscowość: Kęsowo

Kod pocztowy: 89-506

Telefon: 48 607 10 28 55Opis:


Planując samodzielną wymianę dachu lub wykończenie pokrycia z wykorzystaniem blachy, warto zadbać o odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Priorytetem jest zakup właściwej zaginarki. Maszyna ta pozwoli szybko i efektywnie obrobić arkusze tak, by można je było bezproblemowo do siebie dopasować bez konieczności wykonywania dodatkowych poprawek. 

Nabycie z własnej kieszeni takiego urządzenia może zaciążyć na domowym budżecie. Warto jednak pamiętać, że jest to pomoc przy naprawdę wymagającej i nierzadko także niebezpiecznej pracy. Zaginarka segmentowa do blachy to narzędzie, które jest w stanie obsługiwać jedna osoba, co pozwala ograniczyć koszty wynajmu ekipy dekarskiej. Dodatkowo zakres pracy maszyny umożliwia wykonanie nawet bardzo skomplikowanych obróbek. Osiągnięty rezultat z pewnością zadowoli użytkownika.

Szeroki wybór urządzeń blacharskich można znaleźć na stronie internetowej sklepzaginarki.net.pl. Podana oferta to propozycja firmy, która działa jako projektant, producent, dystrybutor oraz serwisant wspomnianego sprzętu. Zapewnia tym samym kompleksowe wsparcie dla klienta poszukującego profesjonalnej pomocy przy gięciu arkuszy o różnej grubości. Wszystkie dostępne maszyny są fabrycznie nowe, posiadają też gwarancję. Ich cena nie jest wygórowana, więc mogą sobie na taki zakup pozwolić także klienci prywatni. Po wykonaniu pracy przy dachu domu jednorodzinnego czy po przeprowadzeniu innych czynności, podczas których kluczowe było dogięcie blachy na wymiar, sprzęt można wypożyczyć lub sprzedać, odzyskując tym samym sporą część zainwestowanych środków. Zakup się zwraca.

Kadra firmy prowadzi sprzedaż stacjonarną i online. Zaprasza do kontaktu osoby z całego kraju, w szczególności mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Dowóz zamówienia jest najszybszy z możliwych. Towar dociera do klienta już w kilka dni od złożenia i opłacenia zamówienia. Transport leży po stronie dostawcy i jest każdorazowo przeprowadzany zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. 

Informacje o szczegółowej specyfikacji technicznej produktów są dostępne online. Można zadać pytanie o konkretny model, korzystając z formularza kontaktowego lub dzwoniąc pod podany na stronie numer. Kupujący ma też możliwość uzyskania pomocy od doradców zajmujących się obsługą klientów w punkcie stacjonarnym.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o PROD-MASZ Sklep Zaginarki


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu