O firmie:


Nazwa firmy: PRO-music

Domena: http://pro-music.pl/

Adres: Krajobrazowa 6

Miejscowość: Rzeszów

Kod pocztowy: 35--11

Telefon: 691 141 300Opis:


Jak to się dzieje, że na niektórych weselach goście bawią się świetnie do białego rana, a na innych ledwo wytrzymują do oczepin? Z pewnością wpływa na to wiele czynników. Chyba jednak najwięcej zależy od oprawy muzycznej wesela. Dlatego nad jej wyborem należy się dobrze zastanowić. Najlepiej zdecydować się na dobrą orkiestrę weselną. Większość ludzi uwielbia zabawę przy muzyce granej na żywo, a jak jeszcze mogą podejść do wokalistki lub wokalisty i poprosić o zagranie swojej ulubionej piosenki, to już w ogóle jest idealnie. Pozostaje tylko pytanie, jaki zespół wybrać? Jeśli chodzi o zespoły weselne z Rzeszowa, to zespół PRO-music od lat jest uważany za jedną z najlepszych kapel weselnych w Południowej Polsce.

Co dokładnie może zaoferować polecany zespół? Pierwsze pytanie, z jakim najczęściej zwracają się do nich narzeczeni, jest to, czy zespół preferuje jakiś konkretny gatunek muzyki i czy jest coś, czego by na weselu nie zagrali? Rzecz jasna, nie ma czegoś takiego. Doświadczeni muzycy grali już na niejednym weselu i doskonale wiedzą, jak zachęcić do wspólnej zabawy gości weselnych. Przede wszystkim zadbają o to, aby wesele było naprawdę niezapomniane i wyjątkowe. Dokładnie tak, jak o tym marzy każda para młoda.

Większość z tych par życzy sobie, aby na weselu nie zabrakło mieszanki przebojów starych i współczesnych. Wszystko po to, aby zadowolić gości w różnym przedziale wiekowym. I tak zespół gra:

  • ponadczasowe przeboje począwszy od lat 60-tych, poprzez lata 80-te i 90-te, aż po najnowsze hity
  • polskie i zagraniczne przeboje, takie jak: „Gdzie się podziały tamte prywatki”, „She loves you” czy „Bałkanica”
  • muzykę w różnym stylu, np. disco, latino czy folk.

Wyżej wymienione style są najpopularniejsze na weselu, ale zespół może zagrać również standardy jazzowe czy bluesowe. Oprawa muzyczna na weselach zwykle trwa od ok.16.00-17.00, aż do wczesnych godzin porannych następnego dnia. Wiele zależy od indywidualnych preferencji klientów.

Warto wspomnieć, że na oficjalnej stronie internetowej zespołu jest zaprezentowany przykładowy program oprawy muzycznej wesela. Możne on być modyfikowany, zgodnie z życzeniami danej pary młodej.

Data dodania: 25-06-2019
Autor: Iga Kamińska
Źródło:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o PRO-music


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu