O firmie:


Nazwa firmy: PPUH ANFRA BIS

Domena: http://www.anfra.pl/

Adres: Piaskowa 9

Miejscowość: Międzychód

Kod pocztowy: 64-400

Telefon: 501 312 732Opis:


Podczas projektowania kuchni należy wziąć pod uwagę przede wszystkim jej wielkość oraz wszystkie sprzęty, które zostaną zamontowane w pomieszczeniu. Osoby, które nie planują na przykład zakupu zmywarki, powinny wybrać duży dwukomorowy zlewozmywak granitowy, który zapewni odpowiedni komfort podczas mycia naczyń oraz opłukiwania warzyw i owoców. Spory zlew z pewnością przyda się w dużych budynkach, gdzie mieszka wieloosobowa rodzina. Kluczowy jest tutaj także wybór materiału, z którego zostanie wykonany zlewozmywak - wspomniany wyżej granit sprawdzi się doskonale, ponieważ wyróżnia się wysoką trwałością i odpornością na jakiekolwiek uszkodzenia czy zarysowania.

Szeroki asortyment granitowych zlewozmywaków

Najważniejsze, aby postawić na sprawdzonego producenta, który cieszy się zaufaniem wśród klientów prywatnych oraz architektów, projektantów czy dekoratorów wnętrz. Marka PPHU ANFRA BIS działa w branży od wielu lat, oferując najwyższej jakości zlewy z granitu oraz kwarcu. Podczas aranżowania kuchni, można idealnie dopasować zlewozmywak do stylu reszty pomieszczenia czy samego blatu i baterii, aby całość była spójna i dobrze się prezentowała. Producent proponuje zlewy jedno- i dwukomorowe, a także modele narożne. Klienci mają również ogromny wybór pod względem kolorów i kształtu zlewozmywaków (m.in. okrągłe, owalne czy prostokątne i kwadratowe).

Granitowe modele doskonale wpasują się zarówno w nowoczesny, jak i industrialny czy skandynawski klimat. Warto pamiętać, że oprócz samej estetyki, zlewy powinny doskonale sprawdzać się także podczas ich codziennego użytkowania oraz czyszczenia. Granitowe oraz kwarcowe modele wystarczy przetrzeć mokrą szmatką lub gąbką kuchenną. 

Korzyści ze współpracy ze znanym producentem

Doświadczeni pracownicy chętnie pomogą klientom w dopasowaniu idealnego zlewozmywaka, który spełni ich oczekiwania oraz wpasuje się w zaaranżowane wnętrze. Fachowcy są w stanie odpowiednio przygotować wybrany model poprzez wycięcie otworów m.in. na baterię czy dozownik.

Data dodania: 09-02-2021
Autor: Oliwier Pawlak
Źródło:
http://www.anfra.pl/zlewozmywaki-granitowe/2-komorowe

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o PPUH ANFRA BIS


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu