O firmie:


Nazwa firmy: Polskie Karty sp. z o.o.

Domena: https://www.polskiekarty.pl

Adres: Al. 29 Listopada 94

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-406

Telefon: 12 415 11 45Opis:


Złożenie zamówienia np. na karty miejskie jest możliwe dzięki ofercie przedsiębiorstwa z portalu internetowego polskiekarty.pl. Ma ono wieloletnie doświadczenie w branży, co w sposób oczywisty sprawia, że z jej usług bardzo często korzystają samorządy różnych szczebli. Wśród nich znajdują się urzędy miast, które zarządzają transportem. W takiej sytuacji konieczne jest zaoferowanie wszystkim pasażerom komunikacji nie tylko wysokiej jakości autobusów, czy tramwajów, ale także praktycznej karty. Na niej mogą znajdować się impulsy niezbędne do potwierdzenia przez pasażera uprawnień do przejazdu. Zaawansowane technologicznie plastikowe karty są wyposażone w moduły zbliżeniowe. W sposób znaczący skracają one czas niezbędny do potwierdzenia prawa do przewozu konkretnego pasażera. Szczegółowe informacje dotyczące aspektów technicznych tego rozwiązania można sprawdzić na wyżej wymienionym portalu online.

Firma jest w stanie przygotować także m.in. karty dużej rodziny, legitymacje uczniowskie oraz karty biblioteczne. Posiadanie takiego dokumentu pozwala na korzystanie zarówno z usług publicznych, jak i oferowanych przez prywatne przedsiębiorstwa. W zależności od przyznawanych posiadaczowi karty uprawnień instytucja je wydająca może zmienić ich zakres. Dzięki temu np. uczelniana biblioteka może nakładać kary na poszczególnych studentów za nie oddawania książek w ustalonym terminie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla organizacji, które chcą ograniczyć biurokrację i przejść na elektroniczny model zarządzania.

Wśród dostępnych opcji wykonania znajdują się m.in. moduł zbliżeniowy, materiał ekologiczny oraz pasek magnetyczny. Ostatnia z wymienionych propozycji spełnia normę ISO 7811. Wspomniany pasek jest specjalną taśmą, na której można kodować konkretne informacje. W ofercie znajdują się karty w wielu wariantach kolorystycznych. Dzięki temu odpowiednie dla siebie rozwiązanie znajdą zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Produkt może być wykorzystywany nawet przez kilkanaście lat. Wynika to z faktu wykorzystania w procesie produkcji najwyższej jakości materiałów.

Data dodania: 29-12-2021
Autor: Iga Kamińska
Źródło:
https://www.polskiekarty.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Polskie Karty sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu