O firmie:


Nazwa firmy: Pol-Aura

Domena: https://pol-aura.pl

Adres: Różnowo 62e

Miejscowość: Dywity k/Olsztyna

Kod pocztowy: 11-001

Telefon: 531 110 005Opis:


Substancje wykorzystywane do przeprowadzania rozmaitych reakcji chemicznych, analiz i syntez znajdują zastosowanie w bardzo wielu miejscach. Używają ich nie tylko pracownicy placówek medycznych i laboratoriów analitycznych i naukowych, ale także szkoły, uniwersytety czy inspektoraty. Z części z nich mogą skorzystać osoby prywatne pasjonujące się chemią i lubiące eksperymentować. Niektóre odczynniki pozwalają wykrywać konkretne związki chemiczne lub ustalać zasadowość i kwasowość weryfikowanego materiału. Dzięki ich działaniu można stwierdzić obecność określonych metali, alkaloidów czy aldehydów w badanej próbce.

Odczynniki chemiczne oferowane przez hurtownię Pol-Aura dzielą się na cztery grupy. Klienci mogą zamawiać odczynniki:

  • specyficzne,
  • selektywne,
  • grupowe,
  • maskujące.

Ponadto dostępne są też substancje w kilku kategoriach czystości. Odczynniki techniczne do zastosowania przemysłowego mają gwarantowaną zawartość substancji głównej na poziomie od 90 do 99%. Jeszcze wyższy poziom czystości zapewniają odczynniki czyste, zaś najwyższy, z niemal niewykrywalnymi ilościami zanieczyszczeń uzyskano w substancjach chemicznych określanych jako chemicznie czyste i czyste spektralnie.

Tak wysoki poziom substancji głównej pozwala na przeprowadzanie bardzo dokładnych badań naukowych, dlatego ten rodzaj preparatów wybierają zwykle placówki badawcze. Szkolne pracownie chemiczne mogą wybierać spośród takich substancji jak fenoloftaleina, azotan amonu, sodu lub potasu, błękit tymolowy czy alkohol etylowy i propylowy. Producent i dostawca odczynników oferuje także szereg innych akcesoriów i środków niezbędnych w pracy laboratoryjnej. W sklepie do dyspozycji klientów są również biochemikalia (w tym białka i peptydy, cukry, antybiotyki, cytotoksyny, detergenty i enzymy) oraz odczynniki:

  • mikrobiologiczne,
  • organiczne,
  • biologiczne,
  • metalowe,
  • aromaty smakowe i zapachowe.

Produkty dostępne są w formie proszków, pastylek lub granulatów, niektóre mają postać roztworów. Zamawiający ma możliwość zakupienia także soli fizjologicznej przydatnej do przeprowadzania niektórych procesów. Nie zabrakło też bibuł filtracyjnych, gilz ekstrakcyjnych czy pasków wskaźnikowych i lakmusowych. Zaopatrujące się tu laboratoria mają pewność atrakcyjnych cen. Preparaty produkowane przez warmińskie przedsiębiorstwo wyróżniają się najwyższą jakością i mogą konkurować z wyrobami światowych liderów w tej branży.

Data dodania: 22-01-2022
Autor: Patryk Sikorski
Źródło:
https://pol-aura.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Pol-Aura


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu