O firmie:


Nazwa firmy: PIT BIKE STORE

Domena: https://sklep.pitbikestore.pl/

Adres: Stanisława Zwierzchowskiego 7

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-248

Telefon: 795 198 922Opis:


Każdy właściciel motocykla w końcu będzie zmuszony do wymiany niektórych części w maszynie. Ważną decyzją, którą należy podjąć, jest to, czy lepiej zainwestować w droższe, oryginalne komponenty czy może w zamienniki. Co wybrać?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. W niektórych przypadkach tańsze podzespoły mogą okazać się nawet lepsze niż montowane fabrycznie przez producenta. Dotyczy to przede wszystkim hamulców. Na rynku można nabyć porządne, nowoczesne układy hamulcowe. Podobnie jest z systemami napędowymi (łańcuch i zębatki). Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wiele marek korzysta z części dostarczanych przez zewnętrznych dostawców, ponieważ są one świetnej jakości, np. łańcuchy DID. Dysza wolnych obrotów również nie musi być oryginalna, aby dobrze spełniała swoją funkcję. Należy jedynie zwrócić uwagę na wytrzymałość produktu. Regulacja gaźnika odbywa się poprzez wkręcanie elementów aż do osiągnięcia odpowiedniego poziomu wyregulowania, dlatego też części muszą być wytrzymałe, wykonane dokładnie z porządnych materiałów. Ponadto można zainwestować w zamienniki przewodów czy tarcz. Warto jednak pamiętać o tym, aby wszystkie nieoryginalne części pochodziły od zaufanych dostawców, którzy mają ugruntowaną pozycję w branży.

Natomiast elementy osprzętu silnika oraz owiewki powinny być kupione wprost od producenta. Tego typu komponenty są z reguły precyzyjnie dostosowane do konkretnego modelu jednośladu, co gwarantuje bezpieczeństwo i wydajność maszyny. Wyjątek mogą stanowić starsze pojazdy, do których nie produkuje się już podzespołów. Pomimo wyższej ceny warto kupić także oryginalne sprzęgło, alternator, wodziki skrzyni biegów oraz elementy zawieszenia (ze względu na otwory mocujące).

Doskonałej jakości części do motocykli różnych producentów można zamówić na stronie internetowej sklep.pitbikestore.pl. Asortyment jest rozbudowany, więc każdy klient, niezależnie od potrzeb, znajdzie to, czego potrzebuje. Konsumenci mogą liczyć na doradztwo, pomoc w doborze artykułów.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o PIT BIKE STORE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu