O firmie:


Nazwa firmy: Ośrodek Terapii Uzależnień Nad Wartą

Domena: https://www.terapianadwarta.pl

Adres: Huby Moraskie 21

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-680

Telefon: 511462003Opis:


Narkomania to, obok alkoholizmu, najczęściej występujący w Polsce nałóg. Często jest kojarzona z marginesem społecznym, jednak problem taki może dotykać bardzo różnych osób, czasem nawet bez przeszkód, przynajmniej na pozór, funkcjonującym w społeczeństwie. Częstotliwość występowania narkomanii jest też związana z faktem, że istnieje wiele rodzajów narkotyków - to nie tylko najgroźniejsza, twarda heroina, ale też amfetamina, kokaina i wiele środków na ich bazie, po które sięga na przykład młodzież, chcąca dobrze bawić się w czasie imprez.

Po narkotyki czasem zatem sięga się niefrasobliwie, myśląc, że jest to tylko odskocznia od rzeczywistości czy sposób na umilenie sobie towarzyskich spotkań. Nie brakuje też osób, na przykład zajmujących wysokie stanowiska, które takie substancje psychoaktywne stosują w celu pobudzenia zdolności intelektualnych. Nigdy jednak takie zachowania nie kończą się dobrze, gdyż narkotyki silnie uzależniają, psychicznie i fizycznie. Często nawet nie zauważa się, jak wpada się w nałóg. Warto też wiedzieć, że w przypadku, gdy doszło do uzależnienia, bardzo trudno jest pokonać ten problem samodzielnie, bez względu na to, jaką substancję się zażywało.

Fachowe wsparcie jest niezbędne, niezależnie od tego, kto jest narkomanem i na jakim etapie uzależnienia się znajduje  - choć oczywiście im wcześniej sięgnie się po pomoc, tym lepiej. Najlepiej, by terapia uzależnień od narkotyków przybrała formę pobytu w zamkniętym ośrodku, gdyż pozwala to oderwać się od dotychczasowego środowiska i skutecznie unikać pokusy. Poza tym proponujący taką pomoc prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Nad Wartą w Kiszewie gwarantuje pacjentom komfortowe warunki, w których łatwiej jest im zyskać odpowiednią perspektywę, jak i wracać do równowagi.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Ośrodek Terapii Uzależnień Nad Wartą


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu