O firmie:


Nazwa firmy: Ośrodek Rehabilitacyjno–Wypoczynkowy NEPTUN

Domena: https://www.neptunjantar.pl

Adres: Rybacka 22

Miejscowość: Jantar

Kod pocztowy: 82-103

Telefon: 552478917Opis:


Wiele osób planujących urlop wybiera się nad polskie morze. I nic dziwnego, ponieważ rozwiązanie to jest znacznie tańsze w porównaniu do wycieczek zagranicznych i nie wiąże się z koniecznością nabywania biletów lotniczych, dostosowywania się do limitów bagażowych czy wymiany pieniędzy na inną walutę. Nadmorskie miejscowości zapewniają szereg atrakcji, zarówno dla osób preferujących ciszę oraz spokój, jak i aktywne spędzanie czasu. Zachwycają też czystymi plażami oraz licznymi restauracjami, w których można skosztować smacznych dań.

Na wakacje nad morzem decydują się osoby, które nie chcą wyjeżdżać w góry oraz ceniące sobie piękne widoki. Wybierają one spośród wielu propozycji noclegowych, w różnych przedziałach cenowych. Tą wartą uwagi jest Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Neptun, dysponujący kameralnymi oraz zadbanymi obiektami, w których każdy czuje się dobrze. Są to domki w Jantarze, rekomendowane ze względu na cichą okolicę, konkurencyjne ceny oraz przestronne wnętrza urządzone ze smakiem.

Interesują się nimi osoby chcące zrezygnować z przepełnionych często hoteli i obcować na łonie natury. Są to między innymi urlopowicze podróżujący z psami, rodziny z dziećmi i nie tylko. Korzystają one z pełnego wyposażenia, na które składają się lodówki, naczynia, sztućce czy telewizory. W domkach jest wszystko to, co niezbędne do samodzielnego przygotowywania posiłków, dzięki czemu udawanie się do restauracji jest jedynie opcją, a nie koniecznością.

Oferta ta przypadnie do gustu podróżującym, którym zależy na ograniczeniu wydatków do minimum. Mają oni zapewnione 3 posiłki dziennie i mogą korzystać z opieki rehabilitacyjnej. W domkach znajduje się dostęp do szybkiego internetu, dzięki czemu oglądanie filmów czy wykonywanie obowiązków zawodowych zdalnie nie stanowi żadnego problemu. Na zainteresowanych czeka szeroka oferta codziennych zajęć powstała z myślą o dorosłych i najmłodszych oraz:

  • basen zewnętrzny ze zjeżdżalnią wodną,
  • boisko sportowe,
  • plac zabaw,
  • miejsca parkingowe,
  • przestrzeń na ognisko.
Data dodania: 23-12-2022
Autor: Dominik Zieliński
Źródło:
https://www.neptunjantar.pl/domki-do-wynajecia.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Ośrodek Rehabilitacyjno–Wypoczynkowy NEPTUN


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu