O firmie:


Nazwa firmy: OneCredit.pl

Domena: https://onecredit.pl/

Adres: Osiedle Centrum A 2 87

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-923

Telefon: 12 200 50 08Opis:


Zaciągnięcie większego kredytu to dla większości osób jedna z poważniejszych decyzji w życiu. Pożyczki na kilkaset złotych, zaciągane najczęściej na nieruchomość, są w dodatku jedynym tak dużym kredytem. Jednak w przypadku firm wygląda to znacznie inaczej, operują one dużymi sumami i często mają po kilka kredytów jednocześnie, a także zaciągają kolejne. Co ważne, wcale nie musi to świadczyć o złej kondycji finansowej firmy, przeciwnie, jest to rozsądną polityką, firma operuje bowiem "cudzymi" pieniędzmi, co jej się opłaca, szczególnie gdy nie ma własnych, bo na przykład ma zamrożone.

Przedsiębiorcy są traktowani przez banki na innych zasadach niż klienci prywatni, zwykle mogą zaciągać kredyty na wyższe sumy, nawet milionowe, a także otrzymują decyzję szybciej - powiedzenie, że czas to pieniądz, w biznesie jest jak najbardziej prawdziwe. Gdzie jednak szukać takich ofert? Wbrew pozorom,  jest ich na rynku sporo, ponieważ liczba przedsiębiorstw także jest bardzo duża, a bez pożyczek, pozwalających zachowywać płynność finansową, trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu firm, ze wszystkich branż. By znaleźć korzystną ofertę i tym samym zapewnić sobie lepsze działanie firmy, na przykład poprzez wsparcie inwestycji, warto zdecydować się na współpracę ze specjalistami z firmy OneCredit.pl. Wiedzą oni na temat takich (i nie tylko) pożyczek wszystko, działając w sektorze bankowym. Na bieżąco śledzą zmieniające się trendy, wszystkie oferty są przez nich skrupulatnie sprawdzane, a także mają rozległe kontakty. Każdy przedsiębiorca, który się do nich zgłosi, może mieć pewność, że otrzyma stosowną pomoc. Będzie mógł uzyskać pożyczkę na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, jak regulowanie bieżących zobowiązań i spłata zadłużenia, na przykład w ZUS, czy też rozwijanie działalności, otrzyma kwotę, o jaką wnioskuje, a także zyska dogodny dla siebie czas spłaty. W dodatku, korzystając z takiego wsparcia, nie trzeba nie tylko samodzielnie przeglądać dziesiątek ofert, ale też można zaoszczędzić wiele czasu na formalnościach.

Warto skorzystać z rozwiązania, jakim jest pożyczka dla firm, wiele podmiotów nieustannie zaciąga i spłaca kolejne pożyczki, jest to rozsądny sposób gospodarowania pieniędzmi i ochrony własnego kapitału. Poza tym terminowe spłaty istotnie wpływają na historię i zdolność kredytową przedsiębiorcy.

Data dodania: 06-12-2022
Autor: Mikołaj Rutkowski
Źródło:
https://onecredit.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o OneCredit.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu