O firmie:


Nazwa firmy: ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Domena: https://odzyskamyodszkodowanie.pl

Adres: Orzechowa 5

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-001

Telefon: 739088388Opis:


Osoby, które w ostatnich latach uczestniczyły w wypadku, a kwota odszkodowania, jaką otrzymały, była znacznie zaniżona przez ubezpieczyciela, nie zawsze znajdują się na straconej pozycji. Coraz częściej starają się one o uzyskanie dodatkowych świadczeń i podejmują współpracę z kancelariami prawniczymi. Formularz kontaktowy do jednej z nich umieszczono na stronie odzyskamyodszkodowanie.pl. Witryna ta należy do specjalistów proponujących odkup odszkodowania OC. W ciągu wieloletniej działalności rozwiązali szereg spraw, które z pozoru wydawały się przegrane.

Weryfikacja każdego przypadku przeprowadzana jest indywidualnie i z należytym zaangażowaniem. Jest ona bezpłatna i nie zobowiązuje klienta do podejmowania dalszych działań z tą kancelarią. Niestety praktyka zaniżania kosztów naprawy samochodów przez ubezpieczycieli jest często spotykanym zjawiskiem, dlatego pewny i szybki odkup takich spraw zyskuje na uznaniu. Osoby podejmujące takie działania, nie muszą czekać na zakończenie procesu z ubezpieczycielem czy finisz negocjacyjny, ponieważ dostają gotówkę od ręki.

Kancelaria mająca prawo do zaniżonej części odszkodowania oszacowuje kwotę dopłaty i wypłaca klientom odpowiednią należność. Za pomoc tę poszkodowani nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów, a na dodatek nie wpływa ona na umowę podpisaną z zakładem ubezpieczeń. Odkup szkód następuje jedynie na podstawie umowy zawartej między prawnikami a klientami. Proces ten przebiega w krótkim czasie i przynosi realne zyski. Jego celem jest ominięcie czasochłonnych i często też ryzykownych rozpraw z ubezpieczycielami, którzy mają w zwyczaju współpracować wyłącznie z najlepszymi kancelariami. Co więcej, rozprawy nieraz ciągną się latami.

Roszczenia, jakie są odkupywane, dotyczą szkód rzeczowych, gdyż szkody osobowe objęte są inną procedurą odszkodowawczą. Rozwiązanie to jest możliwe w momencie, gdy poszkodowany nie jest już właścicielem samochodu. Wówczas powinien dostarczyć umowę jego sprzedaży. Skup odszkodowań wspiera też klientów, którzy:

  • zezłomowali auto uczestniczące w kolizji,
  • zapłacili za naprawę samochodu z własnej kieszeni,
  • nie przyjęli propozycji ubezpieczalni.
Data dodania: 24-08-2020
Autor: Oliwier Konieczny
Źródło:
https://odzyskamyodszkodowanie.pl/odkup-odszkodowan/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu