O firmie:


Nazwa firmy: NFK J. KOPA Sp. J

Domena: https://www.nfk.com.pl

Adres: Kościelna 7

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

Kod pocztowy: 95-070

Telefon: 42 712 56 10Opis:


Nie każda firma logistyczna, obsługująca strefy magazynowe, jest w stanie wygospodarować odpowiednie miejsce służące do przeprowadzania regularnych napraw użytkowanego na co dzień sprzętu. Zaplecze techniczne wiąże się nie tylko z zakupem odpowiednich narzędzi, ale też z zatrudnieniem kompetentnej kadry mechaników, co stanowi nieraz olbrzymie obciążenie dla budżetu przedsiębiorstwa. 

Nawet dysponując grupą fachowców oraz strefą naprawczą, nie zawsze jest się w stanie przeprowadzać regularny serwis i naprawy bez odpowiedniego dostawcy części zamiennych. Nie zawsze jest czas, aby zweryfikować oferty proponowane w sieci czy u lokalnych dystrybutorów. Mniej problematycznym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług outsourcingowych. Oferuje takowe firma NFK J.KOPA Sp.j.

Kadra wspomnianego realizatora stara się odpowiadać na dostrzegane od lat potrzeby klientów biznesowych, działających w szeroko rozumianej branży logistycznej. Wspiera innowacyjność, pomagając doposażać zakłady w odpowiednie do potrzeb sprzęty i maszyny transportowe, których zakres działań spełnia oczekiwania użytkowników oraz pomaga w codziennej pracy. Firma z powodzeniem działa jako serwisant. Proponuje diagnostykę oraz przeprowadzanie koniecznych napraw z użyciem nowoczesnego zaplecza pomiarowego, pozwalającego szybko i sprawnie ustalić rodzaj problemu oraz błyskawicznie mu zaradzić. Kadra ma możliwość zamówienia części zamiennych od sprawdzonych dostawców. Gwarantuje, że zastosowane zamienniki to części oryginalne, zapewniające bezproblemową pracę urządzenia. 

Realizator działa także jako producent wózków widłowych oraz innych maszyn transportowych. W jego ofercie można znaleźć sprzęt odpowiadający potrzebom różnych branż. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy dysponują ograniczonym budżetem, kadra proponuje także ajencję urządzeń przewozowych lub też zakup modeli używanych. Obie opcje są bardziej atrakcyjne cenowo, jednocześnie przedsiębiorca może zamówić lub wynająć wózki regularnie serwisowane, dostępne od ręki, co jest sporą korzyścią, zwłaszcza jeśli dotychczas użytkowany sprzęt uległ awarii i nastała potrzeba jego natychmiastowej wymiany. Skorzystanie z oferty jednego dostawcy, u którego można serwisować, naprawiać oraz wypożyczać i kupować urządzenia, jest więc dobrze przemyślaną decyzją. 

Data dodania: 30-08-2022
Autor: Marika Adamska
Źródło:
https://www.nfk.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o NFK J. KOPA Sp. J


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu