O firmie:


Nazwa firmy: Moderno Mundo Sp.z o.o.

Domena: https://modernomundo.pl/

Adres: Firmowa 10

Miejscowość: Gądki

Kod pocztowy: 62-023

Telefon: 61 306-77-77Opis:


Wybierając producenta opakowań, warto zwrócić uwagę na jego dotychczasowe doświadczenie. Producent opakowań doypack Moderno Mundo realizuje zlecenia dla dużych producentów z branży spożywczej, chemicznej oraz związanej z produkcją jedzenia dla zwierząt. Oferuje zróżnicowany wybór opakowań, w tym worki oraz laminaty na roli. Do wyboru są wersje przeznaczone dla producentów dbających o środowisko, a mianowicie worki ekologiczne. Powstają one z surowców, które można poddać biodegradacji.

Podmiot stosuje sprawdzone materiały do wytwarzania asortymentu, w tym laminaty w wersji bezbarwnej, metalizowanej, zadrukowanej, aluminiowej lub papierowej. Nadruk jest wykonywany przy użyciu metody fleksograficznej. W zależności od oczekiwań klienta worek może zostać wzbogacony o takie elementy jak zawieszka, uchwyt lub nacięcie dla łatwiejszego otworzenia opakowania. Struna jest dostępna w wersji otwartej lub zamkniętej, a cały worek może zostać wyposażony w zaokrąglone narożniki. Precyzyjne wykonanie opakowania jest możliwe dzięki zastosowaniu cięcia przy użyciu lasera.

Worki typu doypack są przeznaczone do przechowywania produktów sypkich (modele ze struną) lub płynnych (modele z korkiem). Do wyboru są także wersje z wentylem, które sprawdzają się dla produktów wymagających kontaktu z powietrzem. Z oferty korzystają przede wszystkim producenci żywności, jedzenia dla zwierząt, wyrobów składających się z wielu niewielkich elementów, a także marki działające w branży chemii gospodarczej.

Dostarczenie zakupów jest realizowane we współpracy z zaufaną firmą kurierską. W asortymencie pojawiają się nowe produkty, aby odpowiadać wymaganiom rosnącego grona klientów. Z całą ofertą można zapoznać się na stronie.

Data dodania: 30-04-2022
Autor: Cezary Kaczmarczyk
Źródło:
https://modernomundo.pl/pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Moderno Mundo Sp.z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu