O firmie:


Nazwa firmy: Meble-Bocian

Domena: https://furnigo.pl/

Adres: Wręczycka 268

Miejscowość: Częstochowa

Kod pocztowy: 42-202

Telefon: 343000052Opis:


Choć dla wielu osób zakup stojaka na parasole to zbędny wydatek, warto zweryfikować ten pogląd. Powodów ku temu jest kilka. Tego rodzaju element przedpokoju lub korytarza jest przede wszystkim przydatny. Służy do magazynowania parasoli mokrych oraz suchych. Włożone do niego parasolki są zawsze pod ręką, nie trzeba więc przeszukiwać całego mieszkania, kiedy na zewnątrz pada.

Taki stojak jest dużym ułatwieniem także dla gości. Przychodząc w odwiedziny podczas deszczowej pogody, nie muszą oni się martwić, że zamoczą podłogę wodą. Bez pytania mogą po prostu zostawić swój parasol w przedpokoju, aby odciekł, umieszczając go w przeznaczonym do tego miejscu. Do używania stojaka można namówić nawet dzieci. Wystarczy kilka razy zlecić im doprowadzenie do porządku posadzki, której stan ucierpiał w kontakcie z deszczówką. Tego typu nauka z pewnością szybko da oczekiwane efekty. 

Decydując się na kupno stojaka, warto wybrać model uniwersalny. Dzięki temu można go będzie nadal używać, jeśli przedpokój przejdzie remont. Poleca się wersję z drewnianą lub metalową obudową oraz utrzymaną w stonowanej kolorystyce. Dzięki temu będzie to nie tylko funkcjonalny gadżet, ale także estetyczna ozdoba, która przyciągnie uwagę gości, jak tylko przekroczą próg domu lub mieszkania.

Firma Benugo Sp. z o.o. Sp. k., dbając o różnorodność swojego asortymentu, na stronie internetowej prowadzonego sklepu online udostępnia model stojaka na parasole Hub w kolorze czarnym. Jest to produkt wykonany z materiałów o dużej trwałości i jakości, precyzyjnie wyprofilowanych i połączonych. Jest także pojemny, bez problemu można zmieścić wewnątrz kilka mokrych lub suchych parasoli. Specjalne zawieszki pozwalają na ulokowanie wewnątrz stojaka także składanych parasolek, mieszczących się w niewielkich damskich torebkach.

Gładka i nieprzyjmująca wilgoci ani zabrudzeń faktura poszczególnych elementów stojaka zapobiega powstawaniu plam czy zacieków. Po wysuszeniu parasoli można łatwo wylać nagromadzoną ciecz oraz opłukać pojemnik, pozbywając się ewentualnych śladów błota.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Meble-Bocian


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżutapetuj.pl Sklep internetowy

Tarnowskie Góry


SiApre

Dąbrowa Górnicza