O firmie:


Nazwa firmy: MAREK SOLARZ STUDIO MS

Domena: https://litery.m-ar.pl/

Adres: Chmieleniec 35

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-348

Telefon: 608 696 298Opis:


Pragnąc wyróżnić swój lokal czy też zakład usługowy spośród innych, których zwłaszcza w dużych miastach jest naprawdę sporo, trzeba zadbać o właściwą, najlepiej wizualną reklamę. Powinna ona być efektowna, estetyczna i warta zapamiętania. Nie trzeba wydawać dużych sum, aby taką reklamę zdobyć, wystarczy znaleźć odpowiednią firmę, która ma doświadczenie, fachowców z głowami pełnymi pomysłów i odpowiedni sprzęt, aby stworzyć coś naprawdę niebanalnego i wyjątkowego.

Najlepiej sprawdzają się proste, odpowiednio wyeksponowane formy, dlatego najodpowiedniejszy będzie elegancki logotyp. Jego wykonanie warto zlecić firmie Marek Solarz Studio MS z Krakowa, która wykorzystuje litery podświetlane wykonane za pomocą specjalnej metody pozwalającej na spawanie bardzo cienkich blach stalowych. Przedsiębiorstwo poleca wykończenia ze złota, mosiądzu, miedzi, cortenu, lub malowanie na dowolny kolor. 

Projektanci studia chętnie pomagają niezdecydowanym klientom podjąć decyzję nie tylko, jeśli chodzi o typ liter, ich wielkość czy wykończenie, ale też sposób mocowania we wnętrzu czy na fasadzie firmy. Litery wykonuje się tutaj z niezwykłą precyzją, dzięki czemu są one odporne na działanie czynników pogodowych. 

Jeżeli zleceniodawca ma własny pomysł, specjaliści firmy są gotowi do współpracy przy jego realizacji, uzupełniając go, jeśli to konieczne, o ciekawe rozwiązania. Zawsze jednak zadowolenie klienta stawiane jest na pierwszym miejscu. Wszystkie litery czy cyfry wykończone są z niezwykłą starannością, aby logo reklamowe wykonane było estetycznie i z zachowaniem wszelkich stosowanych przez firmę standardów. Także podświetlenie wykonywane jest z wielką starannością zarówno jeśli chodzi o litery, jak i elewację. Wykorzystuje się tu moduły LED od renomowanych producentów charakteryzujące się wyższą mocą przy niskim poborze energii. Ich zaletą jest także to, że bezawaryjnie działają przez wiele lat.

Poza literami przestrzennymi studio zajmuje się także tworzeniem:

  • kasetonów z iluminacją,
  • napisów,
  • tablic adresowych,
  • typografii na jachty pojazdy.

Jeżeli klient sobie zażyczy, firma może też wykonać animowane oświetlenie elewacji stanowiące idealne tło pozwalające na ekspozycję logotypów i napisów.

Data dodania: 05-08-2020
Autor: Marcel Krupa
Źródło:
https://litery.m-ar.pl/podswietlane/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o MAREK SOLARZ STUDIO MS


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu