O firmie:


Nazwa firmy: Ł. Słonik Sp. J.

Domena: https://growseed.pl/

Adres: Słoneczna 4

Miejscowość: Bielany Wrocławskie

Kod pocztowy: 55-040

Telefon: 731829829Opis:


Na rynku dostępne są kolekcjonerskie nasiona marihuany, które osoby pełnoletnie mogą nabyć w pełni legalnie. Oczywiście ich uprawa jest w Polsce całkowicie zakazana. Producenci oferują różne odmiany sadzonek, m.in. automaty, półautomaty, pełnosezonowe, z przewagą Sativy lub Indicy, a także typu outdoor i indoor. Nawet w przypadku nieplanowania hodowli marihuany dobrze wiedzieć, jakie produkty trafiają do domowej kolekcji. Na stronie growseed.pl można zapoznać się ze szczegółowym opisem wszystkich proponowanych sadzonek, dzięki czemu klient jest w stanie wyszukać prawdziwych unikatów wzbogacających prywatną kolekcję. 

Należy zaznaczyć, że w niektórych krajach hodowla i zażywanie marihuany jest legalne, dzięki czemu polscy klienci mogą dowiedzieć się, jak wygląda uprawa poszczególnych odmian, a także jak smakuje i pachnie wyhodowana roślina. W sklepie online dostępna jest sadzonka Pineapple Express Auto producenta Barney's Farm, którą zalicza się do rodzaju autoflowering. Co to oznacza? Nasiona automatyczne są wykorzystywane głównie przez początkujących hodowców, ponieważ nie są zbyt wymagające i przystosowują się do różnych warunków, w tym zmiennego oświetlenia. W przypadku standardowych sadzonek hodowca musi zapewniać roślinom właściwe nasłonecznienie na każdym etapie wzrostu. Oczywiście dla odbiorców z Polski takie informacje nie są potrzebne, jednak dobrze poznać rodzaj zamawianych produktów. 

Firma prowadzi sklep internetowy oraz działa stacjonarnie w formie tzw. coffeeshopów zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu oraz na Bielanach Wrocławskich. Pracownicy zawsze chętnie służą radą podczas zakupów. W ofercie sklepu dostępne są też olejki CBD, kosmetyki i naturalny susz konopny.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Ł. Słonik Sp. J.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu