O firmie:


Nazwa firmy: KUVERT POLSKA Spółka z o.o.

Domena: https://kuvert.com.pl

Adres: Prandoty 150

Miejscowość: Przyprostynia

Kod pocztowy: 64-360

Telefon: +48683846600Opis:


Popularna marka KUVERT, która działa na rynku międzynarodowym, oferuje najwyższej jakości koperty i opakowania znajdujące niezwykle szerokie zastosowanie w przeróżnych branżach. Wszystkie produkty są proste i szybkie w użyciu, ponieważ zostały wyposażone w klejące elementy zamykania i dodatkowego zabezpieczenia wnętrza. W ofercie dostępne są takie opakowania jak m.in.:

  • koperty listowe i aktowe o różnych wymiarach i przeznaczeniach (m.in. do korespondencji okolicznościowej, do użycia w drukarce laserowej i do maszynowego pakowania, dzięki wyposażeniu w specjalne wycięcie),
  • koperty tekturowe do przesyłki różnego rodzaju towarów (wyróżniające się grubą powierzchnią ochronną),
  • dodatkowe elementy w postaci folii bąbelkowej, pakowej i pęcherzykowej.

Koperta z logo doskonałą formą marketingu 

Dodatkową usługą, z której mogą skorzystać klienci, jest opcja umieszczenia na zamówionych kopertach własnego logo lub nazwy prowadzonego przedsiębiorstwa. Jest to szybka i niezwykle skuteczna metoda na zwiększenie rozpoznawalności marki, a także uzyskanie pełnego zadowolenia wśród odbiorców przesyłek. Obecnie klienci bardzo cenią sobie estetyczne i odpowiednio zabezpieczone paczki - to potwierdzenie profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do każdego zamawiającego. Projekt umieszczany na kopertach może mieć dowolną formę i kolor - niektórzy decydują się również na krótkie, wartościowe lub zabawne hasło reklamowe. 

Najwyższej jakości opakowania listowe

Producent stawia przede wszystkim na jakość i trwałość produkowanych opakowań. Potwierdzeniem jest stała współpraca firmy z wieloma przedsiębiorstwami kurierskimi, które cenią markę za funkcjonalne i odporne na czynniki zewnętrzne koperty tekturowe. W takich opakowaniach mogą być wysyłane nie tylko różnego rodzaju pisma i ważne dokumenty, ale również sprzedawane towary, m.in. materiały biurowe, kosmetyki, biżuteria czy elementy odzieży. Tektura jest bardzo gruba, dlatego równocześnie odporna na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne w trakcie transportu.

Data dodania: 05-12-2020
Autor: Patryk Sikorski
Źródło:
https://kuvert.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o KUVERT POLSKA Spółka z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu