O firmie:


Nazwa firmy: Konwerter Lido

Domena: https://www.konwerter.com.pl/

Adres: Browarna 23

Miejscowość: Bielsko-Biała

Kod pocztowy: 43-300

Telefon: 507 471 310Opis:


Bankowość elektroniczna to dziś podstawa działań niemal każdej firmy. Pozwala na sprawne i terminowe regulowanie należności oraz na weryfikację spływających w formie przelewów spłat od klientów. Informacje pobrane z konta bankowego to istotny element rozliczeniowy, który powinien być zamieszczany w systemie księgowym. Niestety, z uwagi na różne rozszerzenia plików generowanych przez banki nierzadko wprowadzanie danych jest naprawdę problematyczne i wymaga indywidualnego przekonwertowania. 

Obowiązki księgowej w takiej sytuacji zwiększają się. Umiejętność zmiany zapisu informatycznego nie zawsze jest w zakresie kompetencji osoby na wspomnianym stanowisku, więc musi ona w takim przypadku radzić sobie w inny sposób. Najczęściej jest to proszenie o pomoc informatyka lub też przepisywanie poszczególnych wartości ręcznie. Obie opcje są pracochłonne oraz generują obawę, że dane mogą ulec skasowaniu lub zostać zapisane z błędem. Zwiększa się też ryzyko, że zostaną upublicznione.

Wsparciem dla księgowej jest program, który można znaleźć w ofercie dostępnej na stronie konwerter.com.pl. To wielofunkcyjne narzędzie pozwalające na bezproblemową zamianę rozszerzeń plików do jednej, czytelnej dla systemu księgowego wersji. Można je wykorzystać, także konwertując wyciągi bankowe. Służy temu specjalny pakiet MT940. Konwerter obsługuje nie tylko jeden bank. Lista instytucji obejmuje wiele pozycji, co daje sporo możliwości. Twórca programu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, jest też w stanie wykonać na specjalne zamówienie dodatkową wersję programu, obejmującą mniej znane jednostki obracające funduszami. 

Zakup zarówno standardowej, jak i personalizowanej wersji narzędzia dobrze potraktować jako dobrze przemyślaną inwestycję w rozwój własnego przedsiębiorstwa. Osiągane z tego tytułu korzyści są często trudne do oszacowania, jednak dostrzegalne i wartościowe nie tylko dla pionu księgowego, ale całego biznesu. Warto też pamiętać, że dostawca udostępnił możliwość poboru aktualizacji, dbając jednocześnie, aby nowe funkcje okazały się naprawdę przydatne i pozwalały na osiąganie wysokich standardów rozwoju. Sam program stanowi doskonałe uzupełnienie koncepcji nowoczesnego zarządzania w każdej firmie, bez względu na jej wielkość oraz zakres prowadzonej na co dzień działalności.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Konwerter Lido


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżutapetuj.pl Sklep internetowy

Tarnowskie Góry


SiApre

Dąbrowa Górnicza