O firmie:


Nazwa firmy: Klinika Złotowska dr Kubasik

Domena: https://klinikazlotowska.pl/

Adres: Złotowska 63

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-189

Telefon: 607229933Opis:


Wiele osób jest niezadowolonych z wyglądu swojej sylwetki. Deformacje brzucha, których przyczyną jest zwiotczenie i brak elastyczności skóry są przyczyną obniżonej samooceny. Skutecznym sposobem na pozbycie się tego typu defektów urody jest abdominoplastyka. Oferowana jest ona na stronie internetowej klinikazlotowska.pl. W klinice pacjenci mogą skorzystać z zabiegu, którego celem jest przywrócenie pozycji mięśnia prostego brzucha. Polega na wycięciu tkanki tłuszczowej, która zlokalizowana jest poniżej pępka. Dzięki temu można uzyskać prawidłowe napięcie brzucha. Na zabieg mogą zdecydować się kobiety po ciąży, a także ludzie, którzy zauważyli sobie widoczne zwiotczenie skóry. 

Korygowanie kształtu powłok brzusznych można zmniejszyć obwód w talii i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wykonywana w Poznaniu plastyka brzucha jest stosowana także w przypadku pacjentów osób, u których zdiagnozowano rozejście pomiędzy mięśniami prostymi. Przed przystąpieniem do operacji konieczne jest zapoznanie się ze stanem zdrowia pacjentów. Muszą oni wykonać morfologię, a także inne badania zalecone przez specjalistów. Zabieg przyczynia się do wyszczuplenia sylwetki i pozbywa się nadmiaru tkanki tłuszczowej. 

Ważna jest zmiana trybu życia i stosowanie odpowiedniej diety. Nie należy zapominać także o aktywności fizycznej. Dzięki temu można osiągnąć satysfakcjonujące i trwałe efekty. Wskazaniem do przeprowadzenia operacji jest wiotka skóra i tkanka podskórna w okolicy podbrzusza. W klinice można wykonać także liposukcję brzucha, która jest popularną metodą modelowania sylwetki. Jest wykonywana u osób z prawidłową wagą ciała, które zmagają się z nadmierną tkanką tłuszczową w problematycznych miejscach.

Data dodania: 05-07-2022
Autor: Bruno Czarnecki
Źródło:
https://klinikazlotowska.pl/plastyka-brzucha/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Klinika Złotowska dr Kubasik


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu