O firmie:


Nazwa firmy: Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski

Domena: https://adwokatmichalski.com/

Adres: Adama Mickiewicza 1a

Miejscowość: Legnica

Kod pocztowy: 59-220

Telefon: 603121704Opis:


Problem z nierzetelnym pracodawcą to sytuacja, którą nie zawsze można rozwiązać polubownie. Niekiedy, aby odzyskać należne wynagrodzenie lub bronić się przed nieprawdziwymi oskarżeniami, niezbędne jest wejście na drogę prawną. Wsparcie podczas zbierania dowodów, tworzenia dokumentacji procesowej oraz w trakcie samej rozprawy zapewnia adwokat, którego domeną są różnego rodzaju spory ze stosunku pracy. W tym zakresie pomoc proponuje ogłaszająca się pod linkiem adwokatmichalski.com kancelaria prawna, której kadra świadczy porady prawne dla mieszkańców Legnicy i okolic. Obsługuje również filię w pobliskich Polkowicach.

Działalność prawników jest odpłatna. Cennik za poszczególne czynności udostępniono online, choć biuro zastrzega sobie, że kosztorys niektórych zadań, jakich podejmują się adwokaci, może być zróżnicowany, w zależności od pewnych czynników. Pracownicy każdorazowo informują klienta o wysokości opłaty po zapoznaniu się z przedstawionym przez niego materiałem sprawy.

 W kancelarii obowiązuje system wcześniejszej rejestracji terminu wizyty (zarówno w siedzibie głównej, jak i w polkowickiej filii). Rezerwacji można dokonać osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Dane do kontaktu są dostępne online wraz z godzinami pracy poszczególnych biur. W szczególnych przypadkach adwokaci są do dyspozycji klientów również poza wskazanym czasem urzędowania. 

Starając się wspierać osoby poszukujące pomocy prawnej, kadra kancelarii udziela porad z uwzględnieniem zasady rzetelności nie tylko osobiście, ale też przez wpisy blogowe publikowane na podanej wcześniej stronie internetowej. Informacje te są darmowe i dotyczą najczęściej podejmowanych przez adwokatów spraw.

Data dodania: 16-01-2023
Autor: Mikołaj Rutkowski
Źródło:
https://adwokatmichalski.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu