O firmie:


Nazwa firmy: INTERSNOW – snowboardowy sklep internetowy

Domena: https://intersnow.pl

Adres: Głogowska 46

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-743

Telefon: 22 824 31 73Opis:


Do najważniejszych akcesoriów każdego snowboardzisty zalicza się deskę. To właśnie od niej zależy komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz łatwość pokonywania stoków. Dziś producenci oferują szereg modeli wartych uwagi, dostępnych w różnych przedziałach cenowych. Można się z nimi zapoznać na witrynie intersnow.pl, należącej do doskonale zaopatrzonego sklepu o licznych rekomendacjach. Kieruje on ofertę do kobiet, mężczyzn oraz dzieci wybierających się w góry i chcących zapewnić sobie maksimum wygody. Deski, jakie na nich czekają, stworzono z wytrzymałych materiałów nienagannej jakości, które nie ulegają uszkodzeniom pod wpływem silnych nacisków. Innymi słowy, nie pękają, nie zmieniają swoich kształtów i prezentują się bez zarzutu przez długi czas.

Na stronie zaprezentowano damskie deski snowboardowe, przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i mających już jakieś doświadczenie. Przed zakupem konkretnego modelu warto przyjrzeć się jego profilowi. Tym klasycznym jest camber, wyróżniający się delikatnym wygięciem między wiązaniami. Sprawdza się on u miłośników szybszej jazdy i odznacza się dużym wbiciem. Alternatywnym rozwiązaniem jest rocker, określany mianem banana. Deski tego typu mają profile wygięte w przeciwną stronę, niż jak ma to miejsce w przypadku cambera.

Wybór konkretnego modelu powinien być uzależniony od wzrostu przyszłego użytkownika oraz rozmiaru stóp. Nie bez znaczenia jest także styl preferowanej jazdy oraz trasy, na jakich będzie wykorzystywany. Deski dostępne w sklepach są wykańczane na kilka sposobów, co oznacza, że zainteresowani wybierają między ślizgiem spiekanym i tłoczonym. Pierwszy z nich wymaga regularnego smarowania powierzchni, natomiast drugi stanowi częsty wybór amatorów.

Data dodania: 19-12-2022
Autor: Patryk Sikorski
Źródło:
https://intersnow.pl/pl/41-deski-snowboardowe

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o INTERSNOW – snowboardowy sklep internetowy


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu