O firmie:


Nazwa firmy: IBCS Poland

Domena: https://www.ibcs.pl

Adres: J. Piłsudskiego 46

Miejscowość: Nowy Sącz

Kod pocztowy: 33-300

Telefon: 18 44 21 666Opis:


Od wielu lat specjaliści z IBCS zapewniają swoim klientom, do których grona należą zarówno lokalni, jak i międzynarodowi przedstawiciele sektora logistycznego, dostęp do nowoczesnych urządzeń oraz oprogramowania, zarówno własnej produkcji, jak i od czołowych przedstawicieli z Polski oraz zza granicy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje czołowy przedstawiciel systemów klasy WMS - IBCSTIGER. Program klasy Warehouse Management System stworzony został z myślą o optymalizacji procesów zarządzania zarówno ruchem, jak i przechowywaniem towarów w magazynach wykorzystywanych w przypadku surowców i wyrobów gotowych, a także w centrach dystrybucyjnych. 

Funkcjonalność rozwiązania bazuje na radiowych urządzeniach przenośnych wyposażonych w skanery kodów kreskowych. Wyposażeni w nie pracownicy mogą obsługiwać pod jego nadzorem podstawowe procesy takie jak przyjmowanie towaru, kompletowanie wydań wraz z przesyłką, konfekcjonowanie, transfery wewnętrzne oraz inwentaryzację. 

System dopracowany jest w najmniejszych szczegółach, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na szereg zalet związanych z jego wykorzystaniem. Dzięki kompletnej informacji o lokalizacji każdej partii możliwa staje się rzeczywista realizacja strategii marketingowej. Nie sposób nie wspomnieć przy tym także o znaczącym zmniejszeniu czasu oraz kosztów związanych z wykonywaniem operacji magazynowych. Automatyczna identyfikacja i kontrola pozwalają przy tym na istotne zmniejszenie ilości pomyłek w kompletacji. Do tego dochodzi optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej poprzez zarządzanie obszarem zbiórki oraz przydział miejsca składowania, skrócenie czasu inwentaryzacji, operacje w czasie rzeczywistym pozwalające na stałe informowanie o dostępnym stanie magazynowym. Program eliminuje ponadto konieczność wykorzystywania dokumentów papierowych, zmniejszając koszty, ułatwia realizacje obowiązku śledzenia partii produkcyjnych, pozwala na kontrolę pracy magazynierów i zapewnia integralność przepływu. Wszystko to przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa informacji.     

Data dodania: 20-02-2022
Autor: Bruno Czarnecki
Źródło:
https://www.ibcs.pl/system-ibcstiger/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o IBCS Poland


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu