O firmie:


Nazwa firmy: HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

Domena: https://hubuform.pl/

Adres: Pelikanów 31/33

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-843

Telefon: 721-240-257Opis:


Obecnie obowiązujące przepisy na temat obowiązków właściciela czworonoga podczas spaceru jasno określają, że zwierzę ma być trzymane na smyczy, a w przypadku ras uznawanych za groźne, także mieć nałożony kaganiec. Są to dość oczywiste dla wszystkich posiadaczy psów środki bezpieczeństwa, które są oparte przede wszystkim na zdrowym rozsądku oraz trosce o innych. Z powyższymi wytycznymi powinny dokładnie zapoznać się przede wszystkim osoby, które dopiero planują przygarnąć psa lub już to zrobiły i mają przed sobą wizję pierwszego wspólnego spaceru z nowym członkiem rodziny. Respektowanie tych zasad może nie tylko zapobiec kosztownemu mandatowi, ale również zapewnić większe bezpieczeństwo osobom oraz innym zwierzętom w najbliższym otoczeniu.

Koszt zakupu smyczy czy szelek spacerowych dla psa nie jest wysoki, o czym można przekonać się, wchodząc na stronę internetową hubuform.pl. Właściciel czworonoga znajdzie tam modele w wielu dostępnych wzorach i rozmiarach, bez względu, czy interesuje go smycz lub szelki dla beagla, czy dla potężnego bernardyna albo owczarka. Przedstawiona pod podanym wyżej linkiem oferta z pewnością nie sprawi zawodu nawet bardzo wymagającemu klientowi i jego panu.

Czy smycz lub szelki wystarczą? Oczywiście, jest to dopiero połowa sukcesu, by cieszyć się bezstresowym spacerem ze swoim pupilem. Pies musi się nauczyć, w jaki sposób reagować na poszczególne komendy, związane z chodzeniem na uwięzi. Naukę warto rozpocząć jak najwcześniej i codziennie praktykować. Dzięki temu zwierzę szybko pojmie, że smycz daje pewnego rodzaju swobodę, ale także i ograniczenia, których należy przestrzegać. 

Dobrze również, by zakupiony model służący jako element tresury podczas spacerów był dostosowany do rasy i gabarytów psa. Dobrą inwestycją zarówno dla małych, jak i nieco większych czworonogów jest smycz skórzana lub parciana, z wykonanym z mocnego metalu zapięciem. Dzięki temu ma się pewność, że pies, zwabiony lub podrażniony obecnością innego zwierzęcia, nie zerwie się i nie ucieknie. 

Data dodania: 17-04-2021
Autor: Cezary Kaczmarczyk
Źródło:
https://hubuform.pl/szelki-dla-psa

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu