O firmie:


Nazwa firmy: Henimax

Domena: https://henimax.pl/

Adres: Partyzantów 22

Miejscowość: Gubin

Kod pocztowy: 66-620

Telefon: 534 855 222Opis:


Wiele popularnych sposobów ogrzewania budynków wiąże się z koniecznością samodzielnego dostarczania paliwa, z częstą konserwacją lub z generowaniem zanieczyszczeń. Alternatywą jest zastosowanie wydajnych i energooszczędnych pieców akumulacyjnych, które bardzo efektywnie ogrzewają nawet bardzo duże pomieszczenia. Piece tego typu są przy tym niemal całkowicie bezobsługowe. Jedyne, co użytkownik musi zrobić, to zaprogramować grzejnik, tak aby zapewniał on optymalną temperaturę w określonych godzinach. Decydując się na ogrzewanie akumulacyjne, można też zapomnieć o kurzu i pyłkach, ponieważ urządzenia tego typu mają wbudowany filtr przechwytujący zanieczyszczenia.

Lubuska firma sprzedająca urządzenia grzewcze marki Stiebel Eltron zwraca uwagę na jeszcze jedną zaletę tego rozwiązania. Zastosowanie pieca na prąd jest bezpieczne, ponieważ znajdujące się wewnątrz grzałki i cegły magnezytowe odizolowane są za pomocą niepalnego materiału. Dzięki temu nie ma ryzyka, że piec stanie się źródłem ognia.

Piece elektryczne dostępne na stronie internetowej sklepu: henimax.pl, mają różne rozmiary, dzięki czemu łatwiej jest je dopasować do wnęki pod oknem czy innej przestrzeni przeznaczonej na grzejnik. Klienci mogą wybrać piec stojący oraz zawieszany na ścianie – urządzenia o dużych gabarytach i wadze są dostępne tylko w wersji stojącej. Dodatkowo w asortymencie są grzejniki niskie i wysokie oraz o różnych długościach. Urządzenia pomalowane zostały wysokiej jakości farbą w kolorze białym.

Każdy piec wyposażony jest w łatwy w obsłudze LED-owy panel sterujący – za jego pomocą ustawia się najlepszy dla danego pomieszczenia program ogrzewania. Sprzęt ma także tygodniowy regulator pozwalający dostosować dystrybucję ciepła do trybu życia i układu zajęć wszystkich mieszkańców lub pracowników. Piec akumulacyjny Stiebel Eltron sprawdzi się również podczas dłuższej nieobecności – temperaturę można ustawić w zakresie od 5 do 30 stopni Celsjusza. Zaprogramowanie niższych wartości pozwoli uchronić rury z wodą przed zamarzaniem, zapewni też bezpieczne ciepło domowym roślinom.

Moc pieca z rdzeniem magnezytowym należy dopasować przede wszystkim do kubatury wnętrza, ale uwzględnić należy też poziom izolacji termicznej budynku. Na skuteczność ogrzewania mają również wpływ liczba okien, ich grubość oraz temperatury panujące zimą w regionie.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Henimax


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu