O firmie:


Nazwa firmy: HelioSun

Domena: https://www.heliosun.pl/

Adres: Orła Białego 44

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-251

Telefon: +48 616 103 047Opis:


Nawet osoby wyjątkowo kochające słońce czują się zmęczone, gdy z nieba leje się żar. Szukają wówczas sposobu, aby się przed nim uchronić. Doskonałym rozwiązaniem są różne osłony okienne, które, dobrze dobrane, nie tylko chronią przed promieniami słonecznymi, ale też przed innymi niekorzystnymi czynnikami. Co więcej, mogą też być efektowną ozdobą wnętrz, jak i fasady budynku.

Zastanawiając się, jaki rodzaj ochrony przed słońcem wybrać, warto skorzystać z fachowego doradztwa przedsiębiorstwa ze strony heliosun.pl świadczącego usługi klientom prywatnym i biznesowym. Oferuje ono artykuły w większości pochodzące od znanych i cenionych polskich producentów. Wśród propozycji ma osłony wewnętrzne i zewnętrzne, a także efektowne, proste w użytkowaniu zadaszenia tarasu.

W bogatej ofercie tej firmy działającej w Poznaniu można znaleźć verticale, czyli żaluzje pionowe, sprawdzające się na dużych taflach szkła w budynkach mieszkalnych, obiektach użyteczności publicznej czy przestrzeniach biurowych. Dysponuje bogatym wyborem tkanin różniących się:

  • grubością,
  • rodzajem,
  • stopniem zaciemnienia,

stanowiących doskonałą ochronę przeciwsłoneczną. Tkaniny te są atestowane i niektóre mają nawet atesty ogniowe. Na życzenie klienta lamele mogą zostać wykonane z PCV. Poruszające się w przytwierdzonych do sufitu szynach aluminiowych lamele zakończono kieszeniami z obciążnikami i spięto łańcuszkami. Rolety te doskonale sprawdzają się w oknach i wnękach, ale mogą także znaleźć zastosowanie jako przepierzenie. Pozwalają one na precyzyjne dopasowanie ilości wpuszczonego do pomieszczenia światła do indywidualnych preferencji.

Na podanej stronie można znaleźć fotografie z z realizacji niektórych projektów. Prezentują one jakość, z jaką zostały wykonane.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o HelioSun


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu