O firmie:


Nazwa firmy: greentex24

Domena: https://www.greentex24.pl/

Adres: Nyska 61a

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-505

Telefon: 501 727 858Opis:


W wyposażeniu wielu firm sprzątających znajdują się ściereczki z mikrofibry, które coraz częściej zastępują ich bawełniane odpowiedniki lub ręczniki papierowe. I nic dziwnego, ponieważ cechują się licznymi zaletami, a ich cena jest przystępna. Stworzono je przy użyciu nowoczesnych technologii oraz włókien poliestrowych i poliamidowych, które są cieńsze od ludzkiego włosa. Mikrofibra stanowi podstawę przemysłu tekstylnego. Poza ściereczkami produkuje się z niej także ubrania dla sportowców, ręczniki, śpiwory, pościele, koce i poduszki. Tkanina odznacza się chłonnością, dzięki czemu ściereczki z niej uszyte, nie muszą być często wyżymane, co przekłada się na wygodę w trakcie sprzątania. Ponadto nie wymaga stosowania silnych detergentów lub innych środków chemicznych, mogących podrażniać skórę i powodować bóle głowy.

Opisywane ściereczki można łatwo utrzymać w czystości. Nadają się bowiem do prania w pralce. Należy jednak pamiętać o niedodawaniu środków wybielających i płynów do płukania tkanin, powodujących kurczenie się włókien i nieodwracalne uszkodzenia. To świetne rozwiązanie dla alergików oraz osób chcących w krótkim czasie i przy niewielkim wysiłku pozbyć się nieestetycznych smug i zacieków z kabin prysznicowych, luster lub płyt indukcyjnych. Produkty te odnajdują się także podczas czyszczenia okien, kryształów, samochodów oraz ekranów urządzeń elektronicznych.

Tego typu artykuły są do nabycia w przedsiębiorstwie Greentex24. Na jego asortyment składa się niedroga szmatka do okularów przeciwsłonecznych lub korekcyjnych, dostępna w kilku rozmiarach i odcieniach kolorystycznych. Ze względu na małe gabaryty można mieć ją zawsze przy sobie, przykładowo w kieszeni lub torebce. Daje ona szansę sprawnego pozbycia się odcisków palców ze szkieł, co przekłada się na większy komfort noszenia okularów. Ściereczki nadają się też do przecierania ekranów smartfonów.

Oferowane artykuły powstały z myślą o czyszczeniu na sucho, dzięki czemu nie jest konieczne zaopatrywanie się w detergenty, które nie tylko kosztują, ale też zajmują przestrzeń w mieszkaniu. Nie zostawiają one smug i przydają się podczas polerowania karoserii. Z tego powodu można je spotkać w wielu warsztatach samochodowych lub zakładach lakierniczych. Ścierki z mikrofibry radzą sobie również z przypalonymi garnkami oraz zabrudzonymi blatami z naturalnego kamienia.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o greentex24


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu