O firmie:


Nazwa firmy: Gamar sp. z o.o. s.k.

Domena: https://gamar-kartony.pl/

Adres: Świerkowa 13

Miejscowość: Pelplin

Kod pocztowy: 83-130

Telefon: +48 58 536 1589Opis:


Do produkcji opakowań kartonowych wykorzystano tekturę falistą, czyli kilkuwarstwowy materiał działający jak amortyzator, który zabezpiecza przed wstrząsami, przykładowo podczas transportu. To ekologiczny i bezwonny surowiec nadający się do recyklingu, który jest biodegradowalny i bezwonny, dzięki czemu może mieć kontakt z produktami spożywczymi. Pudełka tekturowe są używane przez pracowników firm przeprowadzkowych, ponieważ przydają się w trakcie transportu mienia klienta, choć korzystają z nich także przedsiębiorcy, prowadzący sklepy internetowe.

Pudełka nie potrzebują dużej przestrzeni magazynowej. Są sprzedawane na płasko, a część z nich nie wymaga zaopatrywania się w zszywacze bądź taśmy klejące, służące do zaklejania klap. Odznaczają się małą wagą, dlatego nie wpływają na cenę przesyłek i są niepodatne na przedzieranie lub odkształcenia pod wpływem nacisków. Nabywcy wybierają spośród opakowań produkowanych z tektury dwuwarstwowej oraz wielowarstwowej, nieocenionej w usługach handlowych oraz wielu gałęziach przemysłu.

Pudełka kartonowe nadają się do przechowywania rzeczy, co ułatwia zachowanie porządku w domu lub mieszkaniu. Zazwyczaj umieszcza się w nich buty, rzadziej używane kable, książki, pomoce naukowe czy przybory piśmiennicze. Producent kartonów oferujący tego typu pudełka prowadzi stronę gamar-kartony.pl. Udostępniono na niej wysokojakościowe artykuły, zamawiane chętnie przez przedsiębiorców, chcących uchronić się przed zniszczeniami sprzedawanych przedmiotów. Sprawdzają się one także w halach magazynowych oraz sklepach wielkopowierzchniowych.

Tektura wykorzystana do produkcji opakowań może być zadrukowywana w dowolny sposób. Jest to powód, dla którego kartony są uznawane za niepozorne nośniki reklamowe, znajdujące zastosowanie w przypadku małych firm oraz takich, które ze względów finansowych nie mogą sobie pozwolić na kosztowne kampanie. Nabywcy nanoszą na ich powierzchnię nazwę przedsiębiorstwa oraz grafiki, takie jak logotypy, dzięki czemu nie pozostają niezauważone.

Data dodania: 06-02-2023
Autor: Mikołaj Rutkowski
Źródło:
https://gamar-kartony.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Gamar sp. z o.o. s.k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu