O firmie:


Nazwa firmy: FunFutbol

Domena: https://funfutbol.pl/

Adres: Murzynowskiego 20

Miejscowość: Olsztyn

Kod pocztowy: 10-684

Telefon: 515295131Opis:


Wielu rodziców zapisuje swoje dzieci na zajęcia sportowe, ponieważ to doskonały sposób na wspieranie ich rozwoju. Czym kierować się przy wyborze organizatora takich aktywności? Jakie sporty cieszą się największą popularnością wśród maluchów? Okazuje się, że do najlepiej wspominanych przez uczestników zajęć należy piłka nożna.

Ruch doskonale wpływa na zdrowie i integruje grupę uczestników. Spotkania muszą być jednak organizowane przez doświadczone osoby, które mają odpowiednie kwalifikacje i zdolności pedagogiczne. Aktywność fizyczna nie może wiązać się z żadną presją i powinna być dostosowana do wieku malucha. Na stronie internetowej funfutbol.pl można znaleźć ofertę dla małych piłkarzy, którzy chcieliby spróbować swoich sił na boisku. Co ciekawe, przyjmowane są także najmłodsze dzieci w wieku przedszkolnym. Nawet jeżeli jeszcze nie mogą profesjonalnie uprawiać sportu, poznają techniki piłkarskie, a zajęcia opierają się na wprowadzaniu elementów sensorycznych. Zajęcia sportowe dla dzieci w Olsztynie przynoszą wiele korzyści. Dzięki nim uczestnik:

  • utrzymuje aktywność fizyczną niezbędną do prawidłowego rozwoju,
  • tworzy dobre nawyki i uczy się, że ruch daje wiele radości - wpływa nie tylko na ciało, ale także na samopoczucie,
  • nabiera większej pewności siebie,
  • poznaje nowych przyjaciół i integruje się z grupą,
  • uczy się podejmowania własnych decyzji,
  • odrywa się od ekranu telefonu i komputera, by uczestniczyć w realnych aktywnościach,
  • ma szansę na odkrywanie swoich naturalnych talentów i rozwijanie pasji.

Najlepsi organizatorzy zajęć w partnerski sposób podchodzą do rodziców. Wspierają ich w planowaniu czasu wolnego pociech. W ramach współpracy można zdecydować się na treningi, mecze i obozy piłkarskie. Do wyboru jest duży asortyment zajęć dla dzieci od 1. do 12. roku życia.

Ciekawym rozwiązaniem jest brak aspektów technicznych. Piłkarze mogą sami podejmować decyzje i wybierać najlepsze strategie działania na boisku. Najważniejsza jest radość z aktywności fizycznej i odkrywanie swojej pasji. Maluchy mogą grać w różnych warunkach - na boisku do piłki nożnej, ale także na hali sportowej lub na piasku. Doświadczeni trenerzy mają rozwinięte zdolności interpersonalne i dbają o pozytywną atmosferę w zespole. To ważne, by każdy uczestnik czuł się swobodnie i mógł wykorzystać swój potencjał oraz talent.

Data dodania: 19-03-2022
Autor: Marcel Krupa
Źródło:
https://funfutbol.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o FunFutbol


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu